Valkenselectie met clownsneus op het veld in

Tijdens het carnavalsweekend van 5-6 februari heeft de KNVB voor de De Valken selectieteams geen wedstrijden geprogrammeerd. Blijkbaar vlot de competitie dermate goed dat een inhaal/bekerronde voldoet.
De selectiespelers die een uitje hebben gepland kunnen die echter weer afzeggen. Beide teams mogen namelijk dan in Wervershoof aantreden tegen de selectieteams van VVW. Beide wedstrijden vangen aan om 14.00uur (bron: Wim de Haart,wijzigingen voorbehouden).

VVW bivakkeert momenteel op plaats 1 in de 5e klasse, ondanks een 1-3 nederlaag afgelopen zondag in de derby tegen Hauwert. Ex-MFC trainer Volkert-Jan Putting zwaait dit jaar de scepter over de groep die na jaren van teleurstellende resultaten nu dus eindelijk de weg omhoog lijkt te vinden.

De eerste klap hebben de Wervershovers al uitgedeeld. In de zaalvoetbalcompetitie verloor Alpha Tours kansloos met 1-6 van Bob Nieuweboer (bron: Joris Groot)

Kantinerooster jeugd

Za 31-01-2026
Ochtend
Monique / Jason Kok
Middag
Julian Kunne / Ruben Willemse
Zie info en rooster.

Valkenfilm

Jarigen :)

Chris Hoogland, 24-01 (32 jaar)
Jelle Reus, 25-01 (31 jaar)
Noa Dekker, 26-01 (17 jaar)
Lieke van der Honing, 26-01 (17 jaar)
Kees Laan, 26-01 (58 jaar)
Dyshairen Hooi, 27-01 (16 jaar)
Frank Ottens, 27-01 (23 jaar)

Hoofdsponsors

Archieven

Copyright © 2026 De Valken