Speciale Actiefoto A-junioren, The Making Of…

In samenwerking met het mediabureau Groeier! heeft maandagavond op het A-veld een bijzondere fotosessie plaatsgevonden met de A-junioren. Fotograaf Bas Zwerver en Jeen Kersten van Groeier! hebben met enthousiaste medewerking van veel A-junioren van De Valken gewerkt aan in scene gezette voetbalmomenten waarbij het doel wordt gezocht en de keeper er nog alles aan doet om redding te brengen.

Met gebruikmaking van alle technische middelen die hem ter beschikking staan, zal Bas Zwerver een fraaie foto componeren. Eerder maakte hij de aansprekende foto in de hal met de jonge handbal- en voetballeden in de Valken-kledinglijn.

De speciale actiefoto zal in ieder geval groots worden afgebeeld in de bestuurskamer en uiteraard wordt ook nog een mooie zichtplek in de publieksruimtes gezocht om de foto te tonen.

We moeten nog even geduld hebben, maar dat het clubgebouw er nog weer mooier op gaat worden, staat nu al vast.

Er zijn 3 wedstrijden afgelast.

Kantinerooster jeugd

Za 31-01-2026
Ochtend
Monique / Jason Kok
Middag
Julian Kunne / Ruben Willemse
Zie info en rooster.

Valkenfilm

Jarigen :)

Chris Hoogland, 24-01 (32 jaar)
Jelle Reus, 25-01 (31 jaar)
Noa Dekker, 26-01 (17 jaar)
Lieke van der Honing, 26-01 (17 jaar)
Kees Laan, 26-01 (58 jaar)
Dyshairen Hooi, 27-01 (16 jaar)
Frank Ottens, 27-01 (23 jaar)

Hoofdsponsors

Archieven

Copyright © 2026 De Valken