Zeer matige opkomst algemene ledenvergadering

Slechts 16 leden werden door voorzitter Frank Hand verwelkomt tijdens de algemene ledenvergadering van dit jaar.

Tijdens deze vergadering werd Krien Groot benoemd tot nieuwe voorzitter van de jeugdafdeling, waarmee een lang beschikbare vacature (eindelijk) in vervulling gaat.

Ook werden Piet Boon en Franck Meester bedankt voor bewezen bestuursdiensten.

Sinterklaas verschijnt vroeg dit jaar, een nieuw doel op het trainingsveld voorkomt problemen op de donderdagavond.

Voorts blijft het probleem van te weinig vrijwilligers: Scheidsrechters, zowel bij de jeugd als de senioren, terreindiensten en kantinediensten, er zijn mensen nodig!

Het oud-papierschema zal voortaan op internet geplaatst worden. Overige schema’s wellicht ook, hoe dat wordt nog bedacht. Wellicht verschijnt er binnenkort een aktiviteitenkalender op DeValken.com, waarop leden zelf hun melding kunnen plaatsen.

Kantinerooster jeugd

Za 10-10-2026
Ochtend
Monique / Guus Stavenuiter
Middag
Brandon Kok / Mick Sjerps
Zie info en rooster.

Valkenfilm

Jarigen :)

Laura Zilver, 02-10 (32 jaar)
Arnold Boots, 03-10 (68 jaar)
Marlie Harder, 03-10 (42 jaar)
Emma Portegies, 03-10 (15 jaar)
Fleur Bregman, 04-10 (28 jaar)
Mellin Leegwater, 04-10 (16 jaar)
Charmaine Sijm, 04-10 (21 jaar)
Sem Timmer, 04-10 (22 jaar)
Noah van Gestel, 06-10 (15 jaar)
Nika Hoek, 06-10 (19 jaar)
Kris van Zwieten, 06-10 (16 jaar)

Hoofdsponsors

Archieven

Copyright © 2026 De Valken