Woensdag 29 december, Kersttoernooi, indelingen

DE VALKENMIX TOERNOOI

WOENSDAG 29 DECEMBER 2004, SPORTHAL ‘DE BANNE’
Traditie
getrouw wordt woensdag 29 december a.s. het jaarlijkse zaalvoetbal mix
toernooi voor alle jeugdleden van De Valken gehouden en wel van 10.00
uur tot 22.20 uur.
Een en ander is wederom financieel mogelijk gemaakt door de steun van de CLUB van 100.
Het tijdsschema is als volgt:
Teams Tijd Kleedkamer Scheidsrechters

MP1, F4, F3, F2
F1, E3, E2, E1
D + C2 Jun
A+B+C1 Jun

10.00
– 12.30
12.35 – 15.05
15.10 – 19.15
19.20 – 22.30
3+4
1+2
3+4
1+2
Rick Raven / Edwin Visser
Jos Kraal / Niels Koster
Cor Vriend / Theo Hofland
Patrick Hink / Kryn de Groot

De indeling van de teams is door
middel van loting tot stand gekomen
. Mocht je naam er niet bij staan of je bent echt verhinderd, geef dit
dan even door aan Hans Keetman., tel:
542709

Zaalvoetbalschoenen
met zwarte of een andere donkere kleur zool zijn ten strengste verboden
om mee te spelen ook moeten de schoenen schoon zijn.

Wij verzoeken
iedereen op tijd aanwezig te zijn en hopen op een sportieve en gezellige
voetbaldag.

Team indeling F2, F3, F4 en MP1 van 10.00 uur- 12.30 uur
AJAX FEYENOORD PSV
Ivo Pronk Kor Mantel Daan v/d Oord
Raymond Laan Thijs Rinkel Youri v.Nieuwenhuizen
Teun Klarenbeek Arjen Swartsenburg Jeffrey Meinders
Milko Laan Jaap v. Leijen Tom Besseling
Chris Boon Stef Groot Jesse Gerritsen
Shaarujen Gajendran Robin Ligthart Jacco Laan
Coach: Tim Wilderink Coach: Erik Appelman Coach: Gertjan Gerrtisen
VITESSE AZ VOLENDAM
Pieter Ligthart Mike Spaander Daan Bakker
Max Jeltes Thomas Groot Glenn Heeres
Rick Vroling Alain de Leth Erwin Feller
Joey Komen Joep Heddes Pascal Dobbelaer
Pascal Koomen Twan Koster Dave Hoogland
Jaap Peerdeman Jelmer Vriend Koen Groot
Coach: Mark Hooyberg Coach: Peter Vriend Coach: Eddy Bakker
Teamindeling E1, E2, E3 en F1 van 12.35 uur – 15.05 uur
INTER AC MILAN JUVENTUS
Jeroen Bosch Rick Vriend Heidi Pauw
Jeffry Vis Frits Boon Frank Vriend
Pim Appelman Christian Steenkamp Mitch Komen
Niels Beemster Mike Hoogland Sharmilan Gajendran
Rens Veken Joost Jan Groot Wander Kors
Huib Molenaar Loek Groot Bart Dekker
Coach: Coach:Jack Vriend Coach: Willem Dekker
LAZIO AS ROMA BOLOGNA
Mike Hoffer Job Wijte Kevin Capita
Leon Groot Harm v. Leijen Bart Vriend
Kees Kok Vincent Vroling Bas Koopman
Bert Rinkel Denis Weber Steffan Boven
Remon ten Bookum Marvin Hawil Etiënne v/d Bijl
Alexander Capita Emiel Boots Robert Boots
Coach:Frank Kok Coach:Ruud Wijte Coach:Ed v/d Bijl
Team indeling D1, D2, D3 en C2 junioren van 15.10 uur tot 19.15 uur
LIVERPOOL ARSENAL CHELSEA
Niels Laan Mike Kaats Freek Tames
Joshua
Albertsma
Bram Klarenbeek Ruud Kok
Carlos
Obdam
Neal Koster Wessel Groot
Jesper Bot Jan v/d Gulik Tim Groot
Wietse Sijm Sam Boon Xander Kristel
Jelle
Koopman
Thijs v/d Gulik Michael Timmer
Erwin
Hofland
Kees Wagemaker Thijs Vlam
Coach: Harry Sijm Coach: Barry Schipper Coach: Wilco Kenter
FULHAM MANCHESTER U. LEEDS U.
Jacob Boon Mike Dinjens Pascal de Lange
William Vriend Sven Boots Luc Ligthart
Edwin Hoffer Martijn Boots Pim Laan
Wietse de Groot Niels Fine Tjeerd Zuurbier
Derek Jong Frank Boon (elbaweg) Dennis Vriend
Michel
Hoffer
Dion Buisman Remco Doodeman
Zeger Kors Jens Koster
Coach:Camillo v.Vlimmeren Coach: Sjaak de Lange Coach: Sjaak Boon
ASTON VILLA BLACKBURN R.
Ivo Hooijberg Remco Molenaar
Maurice
Leeuwerink
Gijs de Groen
Thomas Appelman Koen Doodeman
Dennis Hofland Francisco Capita
Vincent Steenkamp Jos Doodeman
Frank Boon Bas Dobbelaer
Coach: Harry Steenkamp Coach:Hans Keetman
Team indeling A ,B en C1 junioren van 19.20 uur tot 22.20 uur
FC BARCELONA REAL MADRID SEVILLA
Rens Zuurbier Mats Houtman Ron Boon
Robert
Langedijk
Mark Hooyberg Rick Raven
Erik
Appelman
Koos Keuning Richard Hauwert
Freek Boon Edwin Videler Niek Boon
Ton Groot Herjan Koopman Niels Koster
David v. Gelderen Hannes Groot Camillo v.Vlimmeren
Marcel Kuin Tim Wilderink
Coach: Niels Laan Coach: Peter Haars Coach: Cees Boon
VALENCIA DEPORTIVO CELTA DE VIGO
Jelle de Groot Bas Gagliardi Tijmen Groot
Edwin Visser Sam Vroling Chris Wijsman
Jordy Hofman Roelof Koopman Marcel Ott
Rowan Boots Jan Hooyberg Leandro de Paula
Mike Houtman Jan Boon Jos Kraal
Merijn v. Vlimmeren Ronald Groot Joost Kune
Joep Obdam
Coach:Joost de Koning Coach: Arjan Ott Coach: Maurits Kenter

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Manon Bregman, 20-06 (22 jaar)
Riva Laan, 21-06 (19 jaar)
Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Joey Boon, 23-06 (23 jaar)
Copyright © 2024 De Valken