Teamindelingen alle teams zaalvoetbal DRIEBAN toernooi

B Junioren
15:30 – 18:30 18:30 – 21:30
John Bleeker John Bleeker
Xander Kristel Xander Kristel
Jelle Koopman Jelle de Groot
Cees Wagemaker Mats Houtman
Bas Gagliardi Sam Vroling
Mark Hooyberg Rens Zuurbier
Michel Hoffer Erik Appelman
Erik Appelman Mark Hooyberg
Michel Hoffer
C Junioren
C1 C2
Cees Boon Maurits Kenter
Nick Kuipers Bas Dobbelaar
Jens Koster Derek Jong
Bram Klarenbeek Dion Buisman
Thijs v.d Gulik Tjeerd Zuurbier
Tijmen Groot Remco Molenaar
Wietse Sijm Gijs de Groen
Erwin Hofland Ron Boon
C3 C4
Theo Schipper Hans Keetman
Frank Boon (keeper) Dennis Hofland(keeper)
Remco Doodeman Sam Boon
Mike Dinjens Jos Doodeman
Frank Boon( Elbaweg) Michael Timmer
Jan v.d Gulik Zeger Kors
Francisco Capita Vincent Steenkamp
Sven Boots Ivo Hooyberg

D3

 

D pupillen (2e jr.)
D1 D2

Camilo van Vlimmeren Cor Vriend Wilco Kenter
Pim Laan Loek Groot Edwin Hoffer
Thomas Appelman Tim Groot Alexander Capita
Wietse de Groot Neal Koster Niels Fine
Luc Ligthart Dennis Vriend Jesper Bot
Koen Doodeman Maurice Leeuwerink Carlos Obdam
Niels Laan Marvin Hawil Jacob Boon
Wessel Groot Thijs Vlam
D pupillen (1e jr.)
D4 D4 D6
Arie Veken Arjen Albertsma Frank Kok
Rens Veken Remon ten Bookum Ruud Kok
Robert Boots Etienne v/d Bijl Bart Dekker
Chris Hoogland Mike Kaats Bas Koopman
Denis Weber Niels Beemster Emiel Boots
Sharmilan Gajendran Joost Jan Groot Mike Hoogland
Wander Kors Pascal de Lange Freek Tames
William Vriend Joshua Albertsma
E pupillen (2e jr.)
E1 E2
Barry Schipper Harry Steenkamp
Pim Appelman Christian Steenkamp
Harm van Leijen Leon Groot
Bart Vriend Kees Kok
Frank Vriend Mitch Komen
Steffan Boven Vincent Vroling
Bert Rinkel Rick Besseling
Shaarujen Gajendran Kevin Capita
E pupillen (1e jr.)
E3 E4
Peter Vriend Michel van der Leij
Frits Boon Robin Ligthart
Koen Groot Mike Hoffer
Dave Hoogland Jeffry Vis
Jelmer Vriend Twan Koster
Jeroen Bosch Jacco Laan
Rick Vriend Jordi-Mike van der Leij
Job Wijte Jaap Peerdeman
F pupillen (2e jr.)
F1 F2 F3
Gerard Laan Jos van Leijen Ed Bakker
Tom Besseling Jaap van leijen Pieter Ligthart
Stef Groot Pascal Dobbelaar Dani Boon
Pascal Koomen Chris Boon Daan v/d Oord
Milko Laan Glenn Heeres Raymond laan
Jeffrey Meinders Arjen Swartsenburg Rick Vroling
Erwin Feller Joep Laan Daan Bakker
F pupillen (1e jr.)
F4 F5 F6
Andre Spaander Gert-Jan Gerritsen Bas Mantel
Koen Stammes Jesse Gerritsen Kor Mantel
Max Jeltes Joey Komen Ivo Pronk
Mike Spaander Joep Heddes Thijs Rinkel
Tom Verlaat Alain de Leth Bas Hoffer
Casper Groot Teun Klarenbeek Youri van Nieuwenhuizen
Huib de Boer Thomas Groot Bram van Rijen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Johan Dekker, 19-07 (52 jaar)
Iris Hooijboer, 21-07 (19 jaar)
Sem Pater, 21-07 (14 jaar)
Rick Vroling, 21-07 (26 jaar)
Mirjam Rood, 22-07 (46 jaar)
Tom Besseling, 24-07 (27 jaar)
Dave Laan, 24-07 (15 jaar)
Lisa Mes, 24-07 (19 jaar)
Danique Wiersma, 24-07 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken