DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Wedstr.secr: zat. Simone Hand (06-15211021), zon. Frank Hand (06-53890680) Agenda: Vrijwilligersavond 12 april Programma: handbal | voetbal Uitslagen: handbal | voetbal

Kok & Vriend Handbaltoernooi 21 december

Handbaltoernooi op dinsdag 21 december 2010 in
Sporthal de Banne in Venhuizen.
Dankzij KOK en VRIEND en de CLUB van 100 kunnen we dit evenement ook dit jaar weer organiseren.
 
De teamindelingen en tijden zijn als volgt:
De E Jeugd en de D Jeugd spelen door elkaar in team D 1 en D 2.
Team D 1 Team D 2    
Suzanne Sijm Alisha de Leth    
Rosan Speijdel Lotte Bregman    
Ilse Jong Rosa Hoffer    
Larinde Pronk Sophie Laan    
Marije Appelman Lieke van Velzen    
Myrthe Hand Roos Cillekens    
Aniek Dekker Nienke Deen    
 
Deze wedstrijden worden gefloten door Sandra Vriend en Simone Feller.
 
Mix van de C Jeugd 3, C Jeugd 2 en C Jeugd 1.
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Emma v. Leijen Danique Hoogland Amber Hoffer Jozien Groot
Yvonne Kok Britt Degeling Fleur Bregman Eline Groot
Anouk Wiersma Nienke Heeres Danique Boots Merel Zwart
Kaya Marsen Michelle v.d. Leij Silke de Vries Isabel Koomen
Jessica Hofland Jose Fernandez Demi Laan Jolien Feller
Floor Dudink Merel Brugman Lisa Meissen Marea Pronk
Elise Schneider Esther Vreeker Esmee Speijdel Anna v. Velzen
Shania Bookum      
 
Deze wedstrijden worden gefloten door Elise Boon en Sharon Bosch (aanvang 12.20 u.)
en door Lynn Koster en Jasmijn v.d. Zwaan (aanvang 12.45 uur).
 
12.00 – 12.20 uur Team D1 – D2 12.20 – 12.45 uur Team 1 – 2
12.45 – 13.10 uur Team 3 – 4 13.10 – 13.30 uur Team D1 –D2
13.30 – 13.55 uur Team 1 – 3 13.55 – 14.20 uur Team 4 – 2
14.20 – 14.40 uur Team D1 – D2 14.40 – 15.05 uur Team 1 – 4
15.05 – 15.30 uur Team 2 – 3    
 
Mix van de B Jeugd 4, B Jeugd 3, B Jeugd 2 en B Jeugd 1.
Team B1 Team B2 Team B3 Team B4
Mandy Bakker Kelly Boon Simone Feller Rinske Groot
Jennifer Kindt Anke Zuurbier Melissa Sijm Dominique Groot
Kim Cramer Paulien Laan Anne de Groot Sandra Vriend
Sandra Hoogland Simone Laan Sharon Koster Rosan Kuin
Carmen Beemster Merel Bregman Simone Oud Natasja Hofland
Daphne Koster Naomi Laan Sanne v.d. Oord Manon Sijm
Marit Koster Marije Kuitert Mylena Manshanden Abinija Sivanathan
Mandy Meissen Lotte Oud Maaike Grave Rosa Groot
  Sanne Cillekens Larissa Vieira
 
Deze B Jeugd wedstrijden worden gefloten door Coby en Wilna.
 
Mix van de A Jeugd 2 en A Jeugd 1.
Team A1 Team A2    
Elise Boon Claire Jeltes    
Marijke Boon Josefien Groot    
Jody Buysman Petra Langedijk    
Lynn Koster Iris Jongejans    
Laura Langedijk Jasmijn v.d. Zwaan    
Britt Groot Linda v.t. Hoff    
Eva Vlaar Sharon Bosch    
Angelique Oud Laura Zilver    
Lisa Koster Paulien Komen    
 
Deze A wedstrijden worden gefloten door Stephanie en Wilna.
 
16.00 – 16.25 uur Team B1 – B2 16.25 – 16.50 uur Team B3 – B4
16.50 – 17.15 uur Team A1 – A2 17.15 – 17.40 uur Team B2 – B3
17.40 – 18.05 uur Team B1 – B4 18.05 – 18.30 uur Team A2 – A1
18.30 – 18.55 uur Team B3 – B1 18.55 – 19.20 uur Team B4 – B2
 
*Om 19.30 uur speelt Dames 3 een oefenwedstrijd .
*Om 20.30 uur speelt Dames 1 een oefenwedstrijd .
 
Wil iedereen die meedoet met de mix wedstrijden een korte broek en een wit t-shirt meenemen!!!
We spelen met hesjes!
Iedereen heel veel plezier tijdens deze wedstrijden!
 
De handbalcommissie wenst iedereen prettige feestdagen en een
gezond en sportief 2011 !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 09-03-2024
Ochtend
Veronique/Ahmed Alkadro
Middag
Brady Opmeer/Maarten van Warmerdam

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Nobi Jonker, 02-03 (40 jaar)
Maaike Haijma, 03-03 (16 jaar)
Margreet van Dulmen, 04-03 (54 jaar)
Majel Langedijk, 04-03 (24 jaar)
Morris Laan, 05-03 (20 jaar)
Dieuwertje Karsten, 06-03 (39 jaar)
Copyright © 2024 DeValken.com