Kok & Vriend Handbaltoernooi 27 december

Handbaltoernooi op dinsdag 27 december 2011 in Sporthal de Banne in Venhuizen.
 
Dankzij KOK en VRIEND en de CLUB van 100 kunnen we dit evenement ook dit jaar weer organiseren.
 
De teamindelingen en tijden zijn als volgt:
 
Team D1 Team D2
Aniek Dekker Jente Dekker
Lynn Fanoy Iris Hooyboer
Anouk Bregman Yara Bleeker
Channah Dekker Manon Bregman
Danique Wiersma Myrthe Hand
 
Mix van de C Jeugd 2 en de D Jeugd 1.
Team 1 Team 2
Alisha de Leth Suzanne Sijm
Merel Brugman Maartje Buis
Lisa Groot Lisa Meissen
Roos Cillekens Esther Vreeker
Manon Bregman Myrthe Hand
Ilse Jong Sophie Laan
Danique Wiersma Rosan Speijdel
12.00 – 12.20 uur Team D1 – D2 12.20 – 12.45 uur Team 1 – 2
12.45 – 13.05 uur Team D1 – D2 13.05 – 13.30 uur Team 2 – 1
13.30 – 13.50 uur Team D1 – D2 13.50 – 14.15 uur Team 1 – 2
Deze wedstrijden (van team 1 en 2 )worden gefloten door Sanne Cillekens en Maaike Grave (aanvang 12.20 u. )
 
 
Mix van de C Jeugd 1, B Jeugd 4, B Jeugd 3en de B Jeugd 2.
Team B1 Team B2 Team B3 Team B4
Manon Sijm Maaike Grave Nienke Heeres Merel Zwart
Carmen Beemster Abinaja Sivanathan Marit Koster Rosa Groot
Natasja Hofland Naomi Laan Mylena Manshanden Jozien Groot
Michelle v.d. Leij Sanne Cillekens Jessica Hofland Yvonne Kok
Danique Hoogland Eline Groot Britt Degeling Silke de Vries
Amber Hoffer Emma v. Leijen Isabel Koomen Danique Boots
Floor Dudink Jolien Feller Anouk Wiersma Demi Laan
Esmee Speijdel Kaya Marsen
 
Deze B Jeugd wedstrijden worden gefloten door Jasmijn v.d. Zwaan en Lynn Koster ( aanvang 14.30 u. ) en Rina Besseling.
 
 
Mix van de B Jeugd 1, A Jeugd 3 en de A Jeugd 2.
Team A1 Team A2 Team A3
Eva Vlaar Sandra Vriend Mandy Bakker
Sharon Bosch Anne de Groot Britt Groot
Rinske Groot Lisa Koster Angelique Oud
Jennifer Kindt Laura Zilver Paulien Laan
Melissa Sijm Rosan Kuin Sandra Hoogland
Daphne Koster Simone Laan Anke Zuurbier
Marije Kuitert Simone Feller Kelly Boon
Simone Oud Sharon Koster Kim Cramer
 
Deze A wedstrijden worden gefloten door Stephanie en Rina.
 
14.30 – 14.55 uur Team B1 – B2 14.55 – 15.20 uur Team B3 – B4
15.20 – 15.50 uur Team A1 – A2 15.50 – 16.15 uur Team B1 – B4
16.15 – 16.40 uur Team B2 – B3 16.40 – 17.10 uur Team A1 – A3
17.10 – 17.35 uur Team B1 – B3 17.35 – 18.00 uur Team B2 – B4
18.00– 18.30 uur Team A2 – A3
18.45 – 19.15 uur Onderlinge wedstrijd tussen de echte teams A2 tegen A3.
  Deze wedstrijd wordt gefloten door Coby.
 
Om 19.30 uur speelt A Jeugd 1 een oefenwedstrijd tegen Tornado A1 .
Om 20.30 uur speelt Dames 1 een oefenwedstrijd \tegen Meteoor Dames 1.
De A Jeugdwedstrijd wordt gefloten door Cees Ruijter en de Seniorenwedstrijd door Marc Vriend.
 
 
Wil iedereen die meedoet met de mix wedstrijden een korte broek en een wit t-shirt meenemen!!! We spelen met hesjes.
 
Iedereen heel veel plezier tijdens deze wedstrijden!
 
De handbalcommissie wenst iedereen prettige feestdagen en een gezond en sportief 2011 !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Riva Laan, 21-06 (19 jaar)
Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Joey Boon, 23-06 (23 jaar)
Jeffrey Ruitenberg, 25-06 (30 jaar)
Isa Stosz, 25-06 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken