Teamindelingen Driebanzaalvoetbaltoernooi jeugd (nu ook F)

Traditiegetrouw in januari weer het zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd. Onderstaand vind je alle teamindelingen. De indelingen voor de F-pupillen volgen nog.
 
B-junioren spelen zaterdag 7 januari van 18.30-21.30
B1 B2
Jacco Laan Bart Braas
Jelmer Vriend Jeroen Bosch
Mike Hoffer Pascal Koomen
Bram Kamerman Frits Boon
Jeffrey Meinders Jeffrey Vis
Kenny Koster Luuk Buijsman
Wieland Disseldorp
 
B3 B4
Jordy-Mike vd Leij Jari Koen
Rick Vriend Marc Zwagemaker
Jaap Peerdeman Twan Koster
Job Wijte Jasper Pasmans
Pascal Dobbelaer Jordy Pluymers
Bart Vriend Shaarujen Gajendran
 
 
C-junioren spelen vrijdag 6 jauari van 18.30-22.00 en zaterdag 14 januari van 18.30-22.00
C1 C2 C3
Jesse Gerritsen Gleen Heeres Teun Klarenbeek
Daan Bakker Ivo Pronk Alain de Leth
Chris Boon Thijs v. Kampen Bram v. Rijen
Rick Boon Danny v. d. Velde Jurrian Fijen
Mark Visser Verena de Groot Ronald Laan
Daan v.d. Oord Just Bakker Rick Vroling
 
Coach:Gert-jan Gerritsen Coach:Dirk Pronk Coach:Ron Laan
Peter Bakker
 
C4 C5 C6
Jaap v. Leijen Tom Besseling Michael v.d. Akker
Rens Kuitert Milko Laan Kor Mantel
Terry Sikkema Robin Smit Erwin Feller
Bas Meissen Bas Hoffer Nick vriend
Bart v. Dulmen Wouter Laan Niek Boon
 
Coach:Sam Meissen Coach:Carla Laan Coach:Rob Feller
 
 
D-pupillen 1e jaars spelen zaterdag 7 januari van 12.30-15.30 en zaterdag 14 januari van 12.45-15.45
D5 D6 D7
Youp Hoogland Thijs Vroling Dennis Groot
Tim Leyen Mohammed A. Mohammed Tom Kraneveld
Jordi Boon Martijn Kooi Max Kramer
Thomas Hoffman Joel Mantel Kai Kai Jin
Jeroen Jong Bryan Stosz Jesse Bakker
Cas Vriend Kevin v.d. Zalm Giel Besseling
 
Coach:Peter Jong Coach:Peterv.d. Zalm Coach:mark Kramer
 
 
D-pupillen 2e jaars spelen zaterdag 7 januari van 15.40-18.00 en zaterdag 14 januari van 16.00-18.15
D1 D2
Lora Steen Tim Stammes
Jan Langedijk Nick Duppen
Thijn Kuitert Simone Hand
Joris Molenaar Lars Beemster
Stij v. Rijen Rick sunder
 
Coach: Jos Molenaar Coach: Jan Beemster
 
D3 D4
Joris Koster Kevin Meijnders
Huub van de Akker Jermy Vreeker
Jorn Koster Frank Mol
Tim Laan Pedro Bruin
Huib de Boer Dirk Glas
 
Coach: Kees Laan Coach: Sander Vreeker
 
 
E-pupillen 1e jaars spelen zaterdag 21 januari van 14.45-17.00 en zaterdag 28 januari van 14.50-17.05
E4 E5 E6
Mitch Beemster Joey Boon Jordy Kok
Juul de Boer Bram Heddes Majel Langedijk
Keven v.d. Velde Rick Thibaudier Mika Laan
Sam Leyen Damian Dudink Tom Groot
Lence Vriend Mike Reus Merijn Pronk
Gerko Waterink Lou Bolinger Patrick Reus
Ayub A. Mohammed Vlieger Bouman
 
Coach:?? Coach:Ronald Boon Coach:Jaap Groot
 
 
E-pupillen 2e jaars spelen Zaterdag 7 januari vanm 9.30-12.30 en zaterdag 14 januari van 9.30-12.30
E1 E2 E3
Luuk van Dulmen Daniel Hoffman Jelle Boon
Twan Dekker Maarten Koster Koen Groot
Derk stammes Salem Braas Jelle Timmer
Daan van den Akker Martij Clay Stan Degeling
Jesse de Wit Mees Dudink Jurgen Dekker
Ryan de Wilde Erik Visser Rob Wisman
 
Coach:Marcel de Wit Coach:Jan-Willem Clay Coach:Robert Groot
 
 
F-pupillen 1e jaars spelen zaterdag 21januari van 11.15-13.05 en zaterdag 28 januari van 11.15-13.00
 
F4 F5 F6
Lennard Kuipers Milan Schipper Colin de Koning
Boy Laan Wouter Dekker Niels Mes
Björn Laan Daan Wisman Andries Duppen
Morris Laan Dion Bouwman Ayaanle Abdiaziz Mohamed
Ryan Pieters Sem Bleeker Floris Rooker
Frank Ottens Renze Boots Wessel Aardse
 
Coach: Niels Laan Coach: Ger Dekker Coach: Laura Mes-Beemster
 
 
F-pupillen 2e jaars spelen zaterdag 21 januari van 13.10-14.45 en zaterdag 28 januari van 13.10-14.45
 
F1 F2 F3
Thomas Lakeman Finn Schipper Isa Stosz
Timo van der Leij Twan van Dulmen Colin Laan
Tim Boon Jasper Buis Yannick Bakker
Jens Verstraeten Mees Verweij Berend Kraaneveld
Stephan Hofman Maas Bouwman Roel de Wit
Max Boven Bryan le Blanc Lars Mol
 
Coach: Jochem Lakeman Coach: Acco Schipper Coach: Erwin de Wit
 
 
De CL speelt op zaterdag 21 januari van 9.30-11.15 en zaterdag 28 januari van 9.30-11.15
De Valken MP1 De Valken MP2
Marissa van der Zalm Wesley Schuitemaker
Jordy Haakman Sem Timmer
Brian Appelman Wietse Leijen
Mats Verstraeten Rick Laan
Lars Bleeker Jochem Warmerdam
Jordin Pronk Cas Huizinga
 
Coach: Patricia v/d Zalm (21e)
Natalie Haakman (28e)
Coach: Reinco Schuitemaker
   
De Valken MP3 De Valken MP4
Daan Slot Lars Lakeman
Mike Boon Mouad Mustappa
Thijn Stammes Michaet Wojtczak
Teus Hoogland Nick Beemster
Bink Tijsen Jort Besseling
Milan van der Veen Collin Lely
  Daan Holthuijsen
 
Coach: Paul Tijsen Coach: Jochem Lakeman

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 01-06-2024
Ochtend
Isabel/Milan Vonk
Middag
Luca Bleeker/Opvulplek

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Dennis Groot, 27-05 (24 jaar)
Marike de Wit, 28-05 (18 jaar)
Delano Bezuijen, 29-05 (20 jaar)
Wietse Sijm, 29-05 (32 jaar)
Charmaine Boon, 30-05 (33 jaar)
Rick Raven, 30-05 (35 jaar)
Loek Groot, 31-05 (30 jaar)
Nick Redeker, 01-06 (35 jaar)
Tim Stammes, 01-06 (25 jaar)
Copyright © 2024 De Valken