De Valken bedankt ABOVO Media voor sponsoring

Voorzitter Frank Hand en secretaris Ron Laan hebben deze week namens De Valken het mediabedrijf ABOVO Media bedankt voor de sponsoring in de afgelopen drie seizoenen.


Op de foto overhandigt Frank Hand een fles wijn aan Marinus Zoutendijk (rechts) in het bijzijn van mede-directeur Kees Verbeek (links).

Met tevredenheid van beide kanten werd teruggeblikt op de samenwerking. ABOVO Media werd destijds aangetrokken als hoofdsponsor op het moment dat directeur Marinus Zoutendijk nog woonachtig was in Hem. In de shirts van ABOVO Media heeft het eerste elftal de promotie naar de vierde klasse weten te bereiken.

ABOVO Media heeft haar huisstijl recentelijk gewijzigd en is klaar voor de volgende fase. De Valken wenst ABOVO Media alle succes bij de verdere uitbouw van het bedrijf.

Kantinerooster jeugd

Za 18-10-2025
Ochtend
Irene / Khaled Afnikar
Middag
Lucas Hoefsmit / Sven Keetman
Zie info en rooster.

Valkenfilm

Jarigen :)

Edwin Beemsterboer, 13-10 (52 jaar)
Bart Braas, 13-10 (31 jaar)
Marijke Boon, 14-10 (31 jaar)
Jan Groot, 14-10 (63 jaar)
Joris Wiering, 16-10 (22 jaar)
Romy Putters, 17-10 (20 jaar)

Hoofdsponsors

Archieven

Copyright © 2025 De Valken