Kok & Vriend / Club van 100 handbaltoernooi 27 december

Handbaltoernooi op donderdag 27 december 2012 in Sporthal de Banne in Venhuizen.
 
Dankzij KOK en VRIEND en de CLUB van 100 kunnen we dit evenement ook dit jaar weer organiseren. De teamindelingen en tijden zijn als volgt:
 
E Jeugd.
Team E1 Team E2
Aniek Dekker Lynn Fanoy
Britt Vreeker Jente Dekker
Indy Beemsterboer Channah Dekker
Renske Beemster Megan de Koning
Emeline Bakker Mirte Broens
Iris Hooijboer Ilse Beemster
Esmé Dekker Zarah Beemsterboer
Sari Harder Yara Bleeker
 
 
Mix van de C Jeugd 1 en de D Jeugd 1.
Team 1 Team 2
Rianne Appelman Merel Brugman
Lotte Bregman Maartje Buis
Bo Hoff Meike Deen
Alisha de Leth Suzanne Sijm
Rosan Speijdel Esther Vreeker
Nienke Deen Marije Appelman
Sophie Bakker Anouk Bregman
Manon Bregman Myrthe Hand
Amber Hooijboer Sophie Laan
Ilse Jong Danique Wiersma
 
14.00 – 14.20 uur: Team E1 – E2 14.20 – 14.45 uur: Team 1 – 2
14.45 – 15.05 uur: Team E1 – E2 15.05 – 15.30 uur: Team 2 – 1
15.30 – 15.50 uur: Team E1 – E2 15.50 – 16.15 uur: Team 1 – 2
 
Deze wedstrijden van team 1 en 2 worden gefloten door Daphne Koster en Mylena Manshanden en de wedstrijden van de E 1 en E 2 door Marit Koster en Abinaja Sivanathan .
 
Mix van de B Jeugd 3, B Jeugd 2 en de B Jeugd 1.
Team B1 Team B2 Team B3
Manon Sijm Britt Degeling Merel Zwart
Fleur Bregman Sanne Cillekens Jozien Groot
Rosa Groot Daphne Koster Marit Koster
Marije Kuitert Abinaja Sivanathan Eline Groot
Amber Hoffer Danique Hoogland Yvonne Kok
Kaya Marsen Demi Laan Danique Boots
Floor Dudink Jolien Feller Isabel Koomen
Lisa Groot Esmee Speijdel Anouk Wiersma
 
Deze B Jeugd wedstrijden worden gefloten door Lisa Koster en Sharon Koster.
 
 
Mix van de A Jeugd 1, A Jeugd 2 en de A Jeugd 3.
Team A1 Team A2
Kelly Boon Marijke Boon
Jasmijn v.d. Zwaan Lynn Koster
Sharon Bosch Linda v.t. Hoff
Anne de Groot Paulien Laan
Melissa Sijm Britt Groot
Simone Laan Anke Zuurbier
Sandra Vriend Mandy Bakker
Merel Bregman Kim Cramer
Rinske Groot Mylena Manshanden
Kaylee Ruiter Carmen Beemster
  Simone Feller
 
Deze A wedstrijden worden gefloten door Wilna.
 
16.30 – 17.00 uur: Team B1 – B2 17.00 – 17.30 uur: Team A1 – A2
17.30 – 18.00 uur: Team B1 – B3 18.00 – 18.30 uur: Team A2 – A1
18.30 – 19.00 uur: Team B2 – B3
 
 
Om 19.15 uur speelt Dames 1 een oefenwedstrijd tegen DTS ’48 Dames 1.
 
De Seniorenwedstrijd wordt gefloten door Kees Ruijter.
 
Wil iedereen die meedoet met de mix wedstrijden een korte broek en een wit t-shirt meenemen!!! We spelen met hesjes.
Iedereen heel veel plezier tijdens deze wedstrijden!
 
 
De handbalcommissie wenst iedereen prettige feestdagen en een gezond en sportief 2012 !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Manon Bregman, 20-06 (22 jaar)
Riva Laan, 21-06 (19 jaar)
Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Copyright © 2024 De Valken