Teamindelingen zaalvoetbal (update met wedstrijdinfo)

Onderstaand de indeling voor het driebanzaalvoetbaaltoernooi. Cursief gedrukt (eerste regel per team) is de coach.

Voor alle wedstrijdinformatie kan je het excel-bestand bekijken.

 
B1 B2 B3 B4
Gertjan gerritsen Dirk Koen Guus Bosch Jos van Leijen
Frits Boon Michael van den Akker Jeroen Bosch Chris Boon
Shaarajen Gajendran Tom Besseling Glenn Heeres Pascal Koomen
Jesse Gerritsen Teun Klarenbeek Jacco Laan Kenny Koster
Mike Hoffer Rens Kuitert Jordy Pluymers Twan Koster
Jordy-Mike van der Leij Jaap Peerdeman Jeffrey Vis Jaap van Leijen
Rick Vriend Jari Koen Jelmer Vriend Jeffrey Meinders
 
 
C1 C2 C3
Dirk Pronk Rik van Dulmen Jan Beemster
Nick Duppen Huub van den Akker Daan Bakker
Thijn Kuitert Bart van Dulmen Lars Beemster
Ivo Pronk Erwin Feller Huib de Boer
Stijn van Rijen Thijs van Kampen Tim Laan
Lora Steen Joris Koster Joris Molenaar
Rick Vroling Ronald Laan Bram van Rijen
 
C4 C5 C6
Frank Jan Koster Erik Stammes
Just Bakker Niek Boon Alain de Leth
Rick Boon Jorn Koster Frank Mol
Jurian Fijen Wouter Laan Tim Stammes
Simone Hand Tim Leijen Rick Sunder
Kevin Meinders Danny van der Velde Jeremy Vreeker
Bas Meissen Mark Visser Nick Vriend
 
 
D1 D2 D3
Gerard Hofman Piet Timmer Ed Vriend
Giel Besseling Mohamed Amin Abdiaziz Mohamed Jesse Bakker
Jordi Boon Pedro Bruijn Kai Kai Jin
Dennis Groot Dirk Glas Jeroen Jong
Thomas Hofman Tom Kraaneveld Tibbe Peereboom
Max Kramer Joel Mantel Cas Vriend
Bryan Stosz Jelle Timmer Selin Vriend
Thijs Vroling Kevin van der Zalm
 
D4 D5 D6
Margret Koster Bart Wisman Rens Dekker
Mitch Beemster Juul de Boer Joey Boon
Koen Groot Jurgen Dekker Jelle Boon
Maarten Koster Mees Dudink Twan Dekker
Majel Langedijk Luuk van Dulmen Daniel Hofman
Rick Thibaudier Bram Heddes Jordy Kok
Erik Visser Mike Reus Derk Stammes
Rob Wisman
 
 
E1 E2 E3
Jan-Willem Clay Marcel de Wit Rene Leijen
Ayub Abdiaziz Mohamed Lou Bolinger Daan van den Akker
Vlieger Bouman Salem Braas Maas Bouman
Martijn Clay Patrick Reus Stan Degeling
Rens Degeling Lence Vriend Tom Groot
Merijn Pronk Ryan de Wilde Sam Leijen
Gerko Waterink Jesse de Wit
 
E4 E5 E6
Rene de Koning Michel van der Leij Kees Laan
Tim Boon Jasper Buis Yannick Bakker
Twan van Dulmen Colin Laan Max Boven
Stephan Hofman Timo van der Leij Berend Kraaneveld
Colin de Koning Frank Ottens Mika Laan
Thomas Lakeman Jens Verstraeten Isa Stosz
Finn Schipper Roel de Wit Mees Verweij
 
 
F1 F2 F3 F4
Acco Schipper Gerard Laan Erwin Feller Hans Pronk
Bryan le Blanc Dion Bouwman Lars Lakeman Wessel Aardse
Sem Bleeker Bjorn Laan Wesley Schuitemaker Mike Boon
Renze Boots Morris Laan Daan Jr. Slot JordyHaakman
Wouter Dekker Niels Mes Bink Tijsen Colin Lely
Andries Duppen Ibrabimi mouad Mustapha Mats Verstraeten Jordin Pronk
Milan Schipper Ryan Pieters Michal Wojtczak Thijn Stammes
Floris Rooker Sem Timmer
 
 
MP1 MP2 MP3
Anco Bleeker Erik Appelman Jeroen Bleeker
Nick Beemster Brian Appelman Lars Bleeker
Kay Kramer Jort Besseling Cas Huizinga
Rick Laan Paul Boon Cas Klaij
Marissa van der Zalm Kyro Mol Kevin Kohler
Ducati Zijp Max Verkuijl Milan van der Veen
Jochem Warmerdam

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Mirjam Rood, 22-07 (46 jaar)
Tom Besseling, 24-07 (27 jaar)
Dave Laan, 24-07 (15 jaar)
Lisa Mes, 24-07 (19 jaar)
Danique Wiersma, 24-07 (21 jaar)
Gert Feld, 25-07 (57 jaar)
Roel de Wit, 25-07 (21 jaar)
Roy Zwagemaker, 25-07 (33 jaar)
Zavano Felomina, 26-07 (19 jaar)
Copyright © 2024 De Valken