Teamindelingen en (voorlopige) trainingstijden handbal komend seizoen

Senioren 1 en 2 Charmaine Boon Chantal Komen
Coach: Elise Boon Josien Koopman
Jop van Lunen (1) Marijke Boon Lynn Koster
Frans Tames (2) Suzan Boon Britta Langedijk
Jody Buysman Corina Ruiter
Anne de Groot Marloes Tames
Britt Groot Carola Vroling
Marije Groot Laura Zilver
Linda van ’t Hoff Jasmijn van der Zwaan
Dieuwertje Karsten Anna Tames
 
A1 Mandy Bakker A2 Carmen Beemster
Coach: Kelly Boon Coach: Rosa Groot
Ruud Sijm / Kim Cramer Margret Koster/ Sandra Hoogland
Marion Zuurbier Rinske Groot Jeroen Kuitert Marit Koster
Jennifer Kindt Sharon Koster
Rosan Kuin Marije Kuitert
Paulien Laan Simone Oud
Simone Laan Kaylee Ruiter
Melissa Sijm Abinija Sivanthan
Anke Zuurbier Sandra Vriend
 
B1 Fleur Bregman C1 Danique Boots
Coach: Sanne Cillekens Coach: Floor Dudink
Ron Marsen/ Britt Degeling Kees Laan/ Jolien Feller
Arjan Degeling Eline Groot Brigit Feller Lisa Groot
Jozien Groot Isabel Koomen
Amber Hoffer Demi Laan
Danique Hoogland Esmee Speijdel
Yvonne Kok Anouk Wiersma
Daphne Koster Merel Zwart
Kaya Marsen
Manon Sijm
 
D1 Rianne Appelman D2 (D/E-combi) Marije Appelman
Coach: Lotte Bregman Coach: Sophie Bakker
Wilna de Koning/ Manon Bregman Kees Laan/ Esmay Beemster
Nannette Singer/ Maartje Buis Diana Wiersma Imme Broens
Astrid de Leth Meike Deen Myrthe Hand
Bo Hoff Fee Hoff
Alisha de Leth Amber Hooijboer
Suzanne Sijm Ilse Jong
Rosan Speijdel Sophie Laan
Esther Vreeker Danique Wiersma
 
E1 Indy Beemsterboer
Coach: Isa Besseling
Mirjam de Nijs/ Anouk Bregman
Marieke Broens Jente Broens
Nienke Deen
Jet Dudink
Renske van Ham
Silja Koen
Jennifer Dekker
 
F1 Ilse Beemster F2 Emeline Bakker
Coach: Mirte Broens Coach: Renske Beemster
Patrick Dekker/ Aniek Dekker Janneke Beemster/ Zarah Beemsterboer
Suzanne Dekker Esmé Dekker Gerline Bakker Yara Bleeker
Jente Dekker Channah Dekker
Lynn Fanoy Megan de Koning
Iris Hooijboer Lisa Mes
Britt Vreeker Britt de Wilde
 

Trainingstijden handbal buiten 2013/2014 (onder voorbehoud)
 
 
Maandag 15.45-16.45 uur F1 en F2
16.45-17.45 uur D1 en E1
19.00-20.00 uur A1 en A2
 
Dinsdag 19.00-20.00 uur Sen.2 en C1
20.00-21.00 uur Sen.1 en B1
 
Woensdag 18.30-19.30 uur D1 en D2
19.30-20.30 uur C1
20.30-21.30 uur B1
 
Donderdag 19.00-20.00 uur Sen.2 en A2
20.00-21.30 uur Sen.1 en A1
 
De senioren starten dinsdag 6 augustus met trainen.
De A-jeugd start donderdag 15 augustus met trainen.
De rest start in de week van 19 augustus weer.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 25-05-2024
Ochtend
Monique/Alex Beerepoot
Middag
Lex Groot/Joeri Sluis

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Tim Groot, 22-05 (31 jaar)
Stephanie v/d Velde-Wolf, 22-05 (52 jaar)
Maas Bouman, 26-05 (21 jaar)
Jeanne Wagemans, 26-05 (19 jaar)
Copyright © 2024 De Valken