Teamindelingen Driebanzaalvoetbaltoernooi 2014

Indeling Driebanzaalvoetbaltoernooi januari 2014
 
Zaterdag 4 januari 18.30-21.30 uur
B-Junioren
De Valken B1 De Valken B2 De Valken B3
Tom Besseling Bart van Dulmen Alain de leth
Glenn Heeres Nick Vriend Chris Boon
Michael v.d. Akker Teun Klarenbeek Thijs van Kampen
Daan Bakker Milco Laan Ivo Pronk
Bas Meissen Rick Vroling Jurian Fijen
Rick Boon Wouter Laan Just Bakker
Bram van Rijen Ronald Laan Rens Kuitert
Frits Boon
 
coach Nico Boon Koos Laan Dick Pronk
 
 
Vrijdag 3 januari 18.30-21.30 uur &
Zaterdag 11 januari verliezerspoule 14.10 – 17.15 uur of de winnaarspoule 18.30 – 21.30 uur
C-junioren
De Valken C1 De Valken C2 De Valken C3
Max Kramer Tim Laan Thijn Kuitert
Nick Duppen Lora Steen Huub v.d. Akker
Tim Leijen Kevin Meinders Jorn Koster
Thomas Hofman Frank Mol Dirk Glas
Daniel Hofman Kai Kai Jin Sellin Vriend
Thijs Vroling Jesse Bakker Kevin v.d. Zalm
Koen Groot Pedro Bruijn Elise Kwantes
 
coach Dennis Duppen Kees Laan Ed Vriend
 
Zaterdag 4 januari 14.00-17.00 uur &
Zaterdag 11 januari verliezerspoule 14.10 – 17.15 uur of de winnaarspoule 18.30 – 21.30 uur
De Valken C4 De Valken C5 De Valken C6
Joel Mantel Giel Besseling Jelle Timmer
Niek Boon Joris Koster Tim Stammes
Joris Molenaar Rick Sunder Simone Hand
Majel Langedijk Jeremy Vreeker Mohamed Abdiaziz M.
Tibbe Peereboom Lou Bolinger Jordi Boon
Cas Vriend Tom Kraaneveld Bryan Stosz
Dennis Groot Luuk van Dulmen Jeroen Jong
 
coach Jos Molenaar Gerard Koster Erik Stammes
 
 
Zaterdag 4 januari 9.30-11.30 uur & Zaterdag 11 januari verliezerspoule 9.30 – 10.45 uur of winnaarspoule 10.45 – 12.45 uur
D-pupillen Poule A
De Valken D1 De Valken D2
Mitch Beemster Mike Reus
Twan Dekker Patrick Reus
Rob Wisman Rick Thibaudier
Jurgen Dekker Maarten Koster
Ayub Abdiaziz M. Daan v.d. Akker
Lence VriendJoey Boon
Rens DegelingMerijn Pronk
 
coach Bart WismanHans Pronk
 
 
Zaterdag 4 januari 11.30 uur-12.40 uur & Zaterdag 11 januari verliezerspoule 9.30 – 10.45 uur of winnaarspoule 10.45 – 12.45 uur
D-pupillen Poule B
De Valken D3 De Valken D4
Ryan de Wilde Martijn Clay
Juul de Boer Jelle Boon
Derk Stammes Erik Visser
Jesse de Wit Stan Degeling
Salem Braas Vlieger Bouman
Jordy Kok Tom Groot
 
coach Marcel de Wit Arjan Degeling
 
 
Zaterdag 18 januari 15.30 uur-17.45 uur & zaterdag 25 januari 15.45 uur – 18.00 uur
E-Pupillen 2e jaars
De Valken E1 De Valken E2 De Valken E3
Colin de Koning Frank Ottens Niels Mes
Thomas Lakeman Tim Boon Maas Bouman
Twan van Dulmen Timo v.d. Leij Yannick Bakker
Roel de Wit Isa Stosz Jasper Buis
Berend Kraaneveld Bryan le Blanc Andries Duppen
Stephan Hofman Colin Laan Mees Verweij
Jens Verstraeten Max Boven
 
coach Erwin de Wit Patrick Ottens Marco Bakker
 
 
Zaterdag 18 januari 13.40 uur -15.30 uur & zaterdag 25 januari 13.45 uur – 15.45 uur
E-pupillen 1e jaars
De Valken E4 De Valken E5
Morris Laan Ryan Pieters
Wouter Dekker Bjorn Laan
Yarno Visser Mouad Ibra Mustapha
Renze Boots Dion Bouwman
Floris Rooker Sem Timmer
Sem Bleeker Wessel Aardse
Daan jr. Slot Lars Lakeman
 
coach Gerard Laan Jos Timmer
 
Zaterdag 18 januari 12.25 uur – 13.40 uur & zaterdag 25 januari 12.30 uur – 13.45 uur
F-Pupillen 2e jaars
De Valken F1 De Valken F2
Jordy Haakman Mike Boon
Wesley Schuitemaker Bink Tijsen
Jordin Pronk Michal Wojtczak
Collin Lely Mats Verstraeten
Nick Beemster Marissa v.d Zalm
Milan v.d. Veen Brian Appelman
 
Coach Reinko Schuitemaker Erik Appelman
 
 
Zaterdag 18 januari 11.10 uur – 12.25 uur & zaterdag 25 januari 11.15 uur -12.25 uur
F-Pupillen 1e jaars
De Valken F3
Rick Laan
Lars Bleeker
Paul Boon
Jort Besseling
Cas Klaij
Max Verkuijl
Ducati Zijp
Kevin Kohler
 
Coach Jeroen Bleeker
 
 
Zaterdag 18 januari 9.30 uur – 11.10 uur & zaterdag 25 januari 9.30 uur – 11.25 uur
Champions League
Internationale Milan Zenit St.Petersburg Galatasaray
Ducati Zijp Nordin v.d. Werf Liesl Langedijk
Dean Laan Kay Kramer Linde Langedijk
Douwe Boon Cas Mes Sven Dalmulder
Lex Groot Stijn Lakeman Keen Leegwater
Chris Beemster Sem van Gestel Kevin Kohler
Maarten Warmerdam Luca Bleeker Thijs Kuip
 
Coach Anco Bleeker Frank Lakeman Jos Dalmulder

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Johan Dekker, 19-07 (52 jaar)
Robin Vreeker, 19-07 (17 jaar)
Iris Hooijboer, 21-07 (19 jaar)
Sem Pater, 21-07 (14 jaar)
Rick Vroling, 21-07 (26 jaar)
Mirjam Rood, 22-07 (46 jaar)
Copyright © 2024 De Valken