Speelschema en teamindelingen Valkendag 2014

Voetbal Champions League
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 C1A
Team 3 Team 4 14.00-14.12 C1B
Team 2 Team 3 14.15-14.27 C1A
Team 4 Team 1 14.15-14.27 C1B
Team 1 Team 3 14.30-14.42 C1A
Team 2 Team 4 14.30-14.42 C1B
 
Voetbal F-pupillen
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 C2
Team 3 rust 14.00-14.12 nvt
Team 2 Team 3 14.15-14.27 C2
Team 1 rust 14.15-14.27 nvt
Team 3 Team 1 14.30-14.42 C2
Team 2 rust 14.30-14.42 nvt
 
Voetbal E-pupillen
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 B1
Team 3 Team 4 14.00-14.12 B2
Team 2 Team 3 14.15-14.27 B1
Team 4 Team 1 14.15-14.27 B2
Team 1 Team 3 14.30-14.42 B1
Team 2 Team 4 14.30-14.42 B2
 
Voetbal D-pupillen
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 A1
Team 3 Team 4 14.00-14.12 A2
Team 2 Team 3 14.15-14.27 A1
Team 4 Team 1 14.15-14.27 A2
Team 1 Team 3 14.30-14.42 A1
Team 2 Team 4 14.30-14.42 A2
 
Mix Voetbal/Handbal C t/m A jeugd
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.45-14.57 A1
Team 3 Team 4 14.45-14.57 A2
Team 5 Team 6 14.45-14.57 HB2
Team 1 Team 3 15.00-15.12 HB2
Team 2 Team 5 15.00-15.12 A1
Team 4 Team 6 15.00-15.12 A2
Team 1 Team 4 15.15-15,27 A1
Team 2 Team 6 15.15-15,27 A2
Team 3 Team 5 15.15-15,27 HB2
Team 1 Team 5 15.30-15.42 A1
Team 2 Team 4 15.30-15.42 HB2
Team 3 Team 6 15.30-15.42 A2
Team 1 Team 6 15.45-15.57 HB2
Team 2 Team 3 15.45-15.57 A1
Team 4 Team 5 15.45-15.57 A2
 
Handbal F-jeugd
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 15.00-15.15 HB1
Team 3 rust 15.00-15.15 HB1
Team 2 Team 3 15.20-15.35 HB1
Team 1 rust 15.20-15.35 HB1
Team 3 Team 1 15.40-15.55 HB1
Team 2 rust 15.40-15.55 HB1
 
Handbal E-jeugd
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 16.00-16.15 HB1
Team 3 rust 16.00-16.15 HB1
Team 2 Team 3 16.20-16.35 HB1
Team 1 rust 16.20-16.35 HB1
Team 3 Team 1 16.40-16.55 HB1
Team 2 rust 16.40-16.55 HB1
 
Voetvolley senioren
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 15.00-15.12 B1
Team 3 Team 4 15.00-15.12 B1
Team 2 Team 3 15.15-15.27 B1
Team 4 Team 1 15.15-15.27 B1
Team 1 Team 3 15.30-15.42 B1
Team 2 Team 4 15.30-15.42 B1
 
 

* onderstreepte namen zijn de teamcaptains
 
Teamindeling CL
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Dave v/d Werf (ouder) Jos Dalmulder (ouder) Lennard Groot (ouder) Dennis de Wit (ouder)
Nordin v/d Werf Sven Dalmulder Lex Groot Chris Beemster
Sandy v/d Werf (ouder) Keen Leegwater Koen Dekker Martin Beemster (ouder)
Stein Lakeman Roy Leegwater (ouder) Swaas Dekker (ouder) Fynn de Wit
Frank Lakeman (ouder) Marijke Leegwater (ouder) Rob Hofland Luca Bleeker
Liesl Langedijk Thijs Kuip Jacob Hofland (ouder) Kay Kramer
Linde Langedijk Douwe Boon Dion v/d Veen
Franka Beemster (ouder)
 
Teamindeling F
Team 1 Team 2 Team 3
Reinco Schuitemaker (ouder) Ruud Klay (ouder) Gerry Besseling (ouder)
Wesley Schuitemaker Cas Klay Jort Besseling
Lars Bleeker Max Verkuijl Bink Tijsen
Jeroen Bleeker (ouder) Karim Verkuijl (ouder) Paul Tijsen (ouder)
Jordy Haakman Milan vd Veen Mike Boon
Ducati Zijp Jordin Pronk Marissa vd Zalm
Anco Bleeker (ouder) Hans Pronk (ouder) Brian Appelman
Nick Beemster Michael Wojtczak Paul Boon
Shayna Pieters Mats Verstraeten
 
Teamindeling E
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Patrick Ottens (ouder) Ron Boon (ouder) Marco Bakker (ouder) Remco Mes (ouder)
Frank Ottens Bryan le Blanc Yannick Bakker Niels Mes
Thomas Lakeman Timo vd Leij Roel de Wit Twan van Dulmen
Isa Stosz Michel vd Leij (ouder) Isabel de Wit (ouder) Rik van Dulmen (ouder)
Frank Stosz (ouder) Jasper Buis Andries Duppen Berend Kraaneveld
Morris Laan Ryan Pieters Floris Rooker Maas Bouman
Gerard Laan (ouder) Tim Boon Frenk Rooker (ouder) Mathijs Bouman (ouder)
Mustapha Mouad Ibra Renze Boots Jens Verstraeten Dion Bouwman
Mustapha (ouder) Nico Boots (ouder) Mike Beemster Tim Bouwman (ouder)
Sem Timmer Wessel Aardse Yarno Visser Lars Lakeman
Jos Timmer (ouder) Aernoud Aardse (ouder) Jochem Lakeman (ouder)
 
Teamindeling D
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Bart Wisman (ouder) Gerard Koster (ouder) Peter vd Akker (ouder) Marcel de Wit (ouder)
Rob Wisman Maarten Koster Daan vd Akker Christel de Wit (ouder)
Rick Thibaudier Juul de Boer Mitch Beemster Jesse de Wit
Mike Reus Jordy Kok Derk Stammes Jelle Boon
Wim Reus (ouder) Ryan de Wilde Joey Boon Erik Visser
Vlieger Bouman Raymond de Wilde (ouder) Lence Vriend Salem Braas
Ayub Abdiaziz Mohamed Daniella de Wilde (ouder) Patrick Reus Theo Braas (ouder)
Tom Groot Merijn Pronk Stan Degeling
 
Teamindeling handbal/voetbal
Team 1 Team 2 Team 3
Lora Steen Tim Stammes Nick Duppen
Tim Leijen Rick Sunder Jorn Koster
Bryan Stosz Giel Besseling Jordi Boon
Milco Laan Kevin vd Zalm Koen Groot
Wouter Laan Sander Pereboom Ronald Laan
Meike Deen Alisha de Leth Rosan Speijdel
Demi Laan Jolien Feller Suzanne Sijm
Lotte Bregman
 
Team 4 Team 5 Team 6
Joris Koster Huub vd Akker Simone Hand
Tim Laan Cas Vriend Mohamed Abdiaziz Mohamed
Luuk van Dulmen Chris Boon Jesse Bakker
Rick Boon Bart van Dulmen Tom Besseling
Rianne Appelman Manon Bregman Nick Vriend
Esther Vreeker Floor Dudink Maartje Buis
Kai Kai Jin Majel Langedijk Danique Boots
Ivo Pronk
 
Teamindeling handbal F
Team 1 Team 2 Team 3
Janneke Beemster (ouder) Frank Bleeker (ouder) Gerline Bakker (ouder)
Ilse Beemster Yarah Bleeker Emeline Bakker
Renske Beemster Roger Fanoy (ouder) Britt de Wilde
Channah Dekker Lynn Fanoy Raymond de Wilde (ouder)
Patrick Dekker (ouder) Diana de Lange (ouder) Daniella de Wilde (ouder)
Aniek Dekker Britt Hart Esme Dekker
Joyce Marianne Hart (ouder) Rens Dekker (ouder)
Wendy Laan (ouder) Lisa Mes Jente Dekker
 
Teamindeling handbal E
Team 1 Team 2 Team 3
Patricia Deen (ouder) Diana Wiersma (ouder) Lisette Bakker (ouder)
Nienke Deen Danique Wiersma Sophie Bakker
Hans Bregman (ouder) Anouk Bregman Isa Besseling
Marije Appelman Marcel Bregman (ouder) Nicole Besseling (ouder)
Myrthe Hand Sophie Laan Jet Dudink
Frank Hand (ouder) Kees Laan (ouder) Mirjam de Nijs (ouder)
Esmay Beemster Marjan Laan (ouder) Invalster team 1 of 2
Renske van Ham
Corine of Roy van Ham (ouder)
 
Teamindeling voetvolley
Meld je bij het voetvolley veld en maak zelf de teams

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Tom Besseling, 24-07 (27 jaar)
Dave Laan, 24-07 (15 jaar)
Lisa Mes, 24-07 (19 jaar)
Danique Wiersma, 24-07 (21 jaar)
Gert Feld, 25-07 (57 jaar)
Roel de Wit, 25-07 (21 jaar)
Roy Zwagemaker, 25-07 (33 jaar)
Zavano Felomina, 26-07 (19 jaar)
Dion Bouwman, 27-07 (20 jaar)
Copyright © 2024 De Valken