Teamindelingen voetbal (jeugd) 2014/2015

Hieronder de teamindelingen voor volgend seizoen. Voor een aantal teams zijn we nog bezig met coaches en trainers vandaar dat deze er nog niet bij staan.
Dit wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt.

Teamindelingen 2014/2015

 

A1
Rens Kuitert
Jaap Peerdeman
Frits Boon
Rick Vriend
Jacco Laan
Pascal Koomen
Jeffrey Meinders
Jari Koen
Jeroen Bosch
Jesse Gerritsen
Chris Boon
Jaap Leijen
Tom Besseling
Glenn Heeres
 
B1 B2
Michael vd Akker Thijs van Kampen
Daan Bakker Bram van Rijen
Sander Pereboom D. Dekker
Milko Laan Bas Meissen
Alain Leth Niek Boon
Rick Vroling Just Bakker
Jurian Fijen Bart van Dulmen
Ronald Laan Tim Stammes
Rick Boon Tim Laan
Nick Vriend Nick Duppen
Wouter Laan Ivo Pronk
Thijn Kuitert Joris Molenaar
Huub vd Akker
 
C1 C2 C3
Kevin Meinders Cas Vriend Mike Reus
Max Flipse Tibbe Peereboom Jordy Kok
Tim Leijen Mohamed Abdiaziz Mohamed Daniel Hofman
Max Kramer Jordi Boon Twan Dekker
Pedro Bruijn Majel Langedijk Rick Thibaudier
Rick Sunder Thijs Vroling Juul de Boer
Joris Koster Dennis Groot Mitch Beemster
Sellin Vriend Jeroen Jong Jelle Boon
Jorn Koster Kai Kai Jin Rob Wisman
Kevin vd Zalm Joel Mantel Erik Visser
Koen Groot Jesse Bakker Maarten Koster
Luuk van Dulmen Bryan Stosz Derk Stammes
Giel Besseling
Jim Vroling
 
D1 D2 D3
Jurgen Dekker Ayub Abdiaziz Mohamed Maas Bouman
Salem Braas Tom Groot Andries Duppen
Martijn Clay Rens Degeling Niels Mes
Lence Vriend Thomas Lakeman Stephan Hofman
Vlieger Bouman Timo vd Leij Colin Laan
Daan vd Akker Yannick Bakker Mees Verweij
Jesse de Wit Twan van Dulmen Jens Verstraeten
Ryan de Wilde Isa Stosz Max Boven
Stan Degeling Jasper Buis Mike Beemster
Merijn Pronk Roel de Wit Ray Hendrikse
Patrick Reus Berend Kraaneveld Ties Warmerdam
Joey Boon Frank Ottens Mike Beemster
Bryan le Blanc
 
E1 E2
Morris Laan Lars Lakeman
Mouad Mustapha Collin Lely
Renze Boots Jordin Pronk
Ryan Pieters Nick Beemster
Wouter Dekker Michal Wojtczak
Dion Bouwman Bink Tijsen
Floris Rooker Mats Verstraeten
Yarno Visser Wesley Schuitemaker
Sem Bleeker Sem Timmer
Wessel Aardse Mike Boon
Ayaanle Abdiaziz Mohamed
 
F1 F2
Milan vd Veen Sven Dalmulder
Lars Bleeker Ducati Zijp
Jort Besseling Kevin Kohler
Cas Klaij Cas Mes
Brian Appelman Nordin Werff
Rick Laan Kay Kramer
Max Verkuijl Lex Groot
Paul Boon Ahmed Abdiaziz Mohamed
 
Mini-pupillen
Liesl Langedijk
Linde Langedijk
Luca Bleeker
Jazz Lieshout
Dean Laan
Stein Lakeman
Keen Leegwater
Igor Dudzinski
Milan vd Veen
Maarten Warmerdam
Thijs Kuip
Chris Beemster
Finn de Wit
Koen Dekker
Rob Hofland
Idiris Abdiaziz Mohamed
Tristan Dekker
Joeri Sluis
Jelle Bleeker
Paul Ottens
Moos Zwarenkant
Djens Lely
Laurent de Lange
Patrick Stapel
Wouter Martens
Twan Portegies

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Tom Besseling, 24-07 (27 jaar)
Dave Laan, 24-07 (15 jaar)
Lisa Mes, 24-07 (19 jaar)
Danique Wiersma, 24-07 (21 jaar)
Gert Feld, 25-07 (57 jaar)
Roel de Wit, 25-07 (21 jaar)
Roy Zwagemaker, 25-07 (33 jaar)
Zavano Felomina, 26-07 (19 jaar)
Copyright © 2024 De Valken