Definitieve schema’s Valkendag 2014 (UPDATE 7)

Voetbal Champions League
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 TR1
Team 3 Team 4 14.00-14.12 TR2
Team 2 Team 3 14.15-14.27 TR1
Team 4 Team 1 14.15-14.27 TR2
Team 1 Team 3 14.30-14.42 TR1
Team 2 Team 4 14.30-14.42 TR2
 
Voetbal F-pupillen
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 TR3
Team 3 rust 14.00-14.12 nvt
Team 2 Team 3 14.15-14.27 TR3
Team 1 rust 14.15-14.27 nvt
Team 3 Team 1 14.30-14.42 TR3
Team 2 rust 14.30-14.42 nvt
 
Voetbal E-pupillen
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 B1
Team 3 Team 4 14.00-14.12 B2
Team 2 Team 3 14.15-14.27 B1
Team 4 Team 1 14.15-14.27 B2
Team 1 Team 3 14.30-14.42 B1
Team 2 Team 4 14.30-14.42 B2
 
Voetbal D-pupillen
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.00-14.12 A1
Team 3 Team 4 14.00-14.12 A2
Team 2 Team 3 14.15-14.27 A1
Team 4 Team 1 14.15-14.27 A2
Team 1 Team 3 14.30-14.42 A1
Team 2 Team 4 14.30-14.42 A2
 
Mix Voetbal/Handbal C t/m A jeugd
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 14.45-14.57 B1
Team 3 Team 4 14.45-14.57 A2
Team 5 Team 6 14.45-14.57 TR4
Team 1 Team 3 15.00-15.12 TR4
Team 2 Team 5 15.00-15.12 B1
Team 4 Team 6 15.00-15.12 A2
Team 1 Team 4 15.15-15.27 B2
Team 2 Team 6 15.15-15,27 A2
Team 3 Team 5 15.15-15.27 TR4
Team 1 Team 5 15.30-15.42 B1
Team 2 Team 4 15.30-15.42 TR4
Team 3 Team 6 15.30-15.42 B2
Team 1 Team 6 15.45-15.57 TR4
Team 2 Team 3 15.45-15.57 B2
Team 4 Team 5 15.45-15.57 A2
 
Handbal F-jeugd
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 15.00-15.15 HB1
Team 3 rust 15.00-15.15 HB1
Team 2 Team 3 15.20-15.35 HB1
Team 1 rust 15.20-15.35 HB1
Team 3 Team 1 15.40-15.55 HB1
Team 2 rust 15.40-15.55 HB1
 
Handbal E-jeugd
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 16.00-16.15 HB1
Team 3 rust 16.00-16.15 HB1
Team 2 Team 3 16.20-16.35 HB1
Team 1 rust 16.20-16.35 HB1
Team 3 Team 1 16.40-16.55 HB1
Team 2 rust 16.40-16.55 HB1
 
Voetvolley senioren
  Tijd Veld
Team 1 Team 2 15.00-15.12 A1
Team 3 Team 4 15.00-15.12 A1
Team 5 Team 6 15.15-15.27 A1
Team 7 Team 3 15.15-15.27 A1
Team 2 Team 5 15.30-15.42 A1
Team 4 Team 6 15.30-15.42 A1
Team 1 Team 3 15.45-15.57 A1
Team 4 Team 5 15.45-15.57 A1
Team 6 Team 7 16.00-16.12 A1
Team 1 Team 4 16.00-16.12 A1
Team 2 Team 3 16.15-16.27 A1
Team 5 Team 7 16.15-16.27 A1
Team 1 Team 5 16.30-16.42 A1
Team 2 Team 6 16.30-16.42 A1
Team 4 Team 7 16.45-16.57 A1
Team 1 Team 6 16.45-16.57 A1
Team 2 Team 7 17.00-17.12 A1
Team 3 Team 5 17.00-17.12 A1
Team 1 Team 7 17.15-17.27 A1
Team 2 Team 4 17.15-17.27 A1
Team 3 Team 6 17.30-17.42 A1
 

Teamindeling CL
       
* onderstreepte namen zijn de teamcaptains
 
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Dave v/d Werf (ouder) Jos Dalmulder (ouder) Lennard Groot (ouder) Martin Beemster (ouder)
Nordin v/d Werf Sven Dalmulder Lex Groot Chris Beemster
Sandy v/d Werf (ouder) Keen Leegwater Koen Dekker Luca Bleeker
Stein Lakeman Roy Leegwater (ouder) Swaas Dekker (ouder) Kay Kramer
Frank Lakeman (ouder) Marijke Leegwater (ouder) Rob Hofland Nico Laan (ouder)
Liesl Langedijk Thijs Kuip Jacob Hofland (ouder) Dean Laan
Linde Langedijk Cas Mes Dion v/d Veen Jazz Lieshout
Tristan Dekker Fabian Carta
 
Teamindeling F
 
Team 1 Team 2 Team 3
Reinco Schuitemaker (ouder) Ruud Klay (ouder) Paul Tijsen (ouder)
Wesley Schuitemaker Cas Klay Bink Tijsen
Lars Bleeker Max Verkuijl Mike Boon
Jeroen Bleeker (ouder) Karim Verkuijl (ouder) Marissa vd Zalm
Jordy Haakman Milan vd Veen Brian Appelman
Nick Beemster Michael Wojtczak Jordin Pronk
Ducati Zijp Mats Verstraeten Hans Pronk (ouder)
Anco Bleeker (ouder) Jort Besseling Paul Boon
 
Teamindeling E
 
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Patrick Ottens (ouder) Ron Boon (ouder) Marco Bakker (ouder) Remco Mes (ouder)
Frank Ottens Bryan le Blanc Yannick Bakker Niels Mes
Thomas Lakeman Timo vd Leij Roel de Wit Twan van Dulmen
Isa Stosz Michel vd Leij (ouder) Isabel de Wit (ouder) Rik van Dulmen (ouder)
Frank Stosz (ouder) Jasper Buis Andries Duppen Berend Kraaneveld
Morris Laan Ryan Pieters Floris Rooker Maas Bouman
Gerard Laan (ouder) Tim Boon Jens Verstraeten Mathijs Bouman (ouder)
Mustapha Mouad Ibra Renze Boots Mike Beemster Dion Bouwman
Mustapha (ouder) Nico Boots (ouder) Lars Lakeman Tim Bouwman (ouder)
Sem Timmer Sem Bleeker Jochem Lakeman (ouder) Colin Laan
 
 
Teamindeling D
 
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Bart Wisman (ouder) Gerard Koster (ouder) Peter vd Akker (ouder) Marcel de Wit (ouder)
Rob Wisman Maarten Koster Daan vd Akker Jesse de Wit
Rick Thibaudier Juul de Boer Mitch Beemster Jelle Boon
Mike Reus Jordy Kok Derk Stammes Erik Visser
Wim Reus (ouder) Ryan de Wilde Joey Boon Salem Braas
Vlieger Bouman Raymond de Wilde (ouder) Lence Vriend Stan Degeling
Ayub Abdiaziz Mohamed Daniella de Wilde (ouder) Patrick Reus Martijn Clay
Tom Groot Merijn Pronk Twan Dekker Rens Degeling
 
 
Teamindeling handbal/voetbal
 
Team 1 Team 2 Team 3
Lora Steen Tim Stammes Nick Duppen
Tim Leijen Rick Sunder Jorn Koster
Bryan Stosz Giel Besseling Jordi Boon
Milco Laan Kevin vd Zalm Koen Groot
Wouter Laan Sander Pereboom Ronald Laan
Demi Laan Alisha de Leth Suzanne Sijm
Bo Hoff Jolien Feller Lotte Bregman
 
Team 4 Team 5 Team 6
Joris Koster Huub vd Akker Simone Hand
Tim Laan Cas Vriend Mohamed Abdiaziz Mohamed
Luuk van Dulmen Chris Boon Jesse Bakker
Rick Boon Bart van Dulmen Nick Vriend
Rianne Appelman Manon Bregman Maartje Buis
Esther Vreeker Floor Dudink Danique Boots
Kai Kai Jin Majel Langedijk Invaller
 
 
Teamindeling handbal F
 
Team 1 Team 2 Team 3
Janneke Beemster (ouder) Frank Bleeker (ouder) Gerline Bakker (ouder)
Ilse Beemster Yarah Bleeker Emeline Bakker
Renske Beemster Roger Fanoy (ouder) Esme Dekker
Channah Dekker Lynn Fanoy Fabienne Bakker
Aniek Dekker Diana de Lange (ouder) Megan de Koning
Mirte Broens Britt Hart Charmaine Sijm
Marieke Broens (ouder) Marianne Hart (ouder Joyce Laan
Iris Hooijboer Riva Laan Wendy Laan (ouder)
  Lisa Mes
 
Teamindeling handbal E
 
Team 1 Team 2 Team 3
Hans Bregman (ouder) Diana Wiersma (ouder) Lisette Bakker (ouder)
Marije Appelman Danique Wiersma Sophie Bakker
Myrthe Hand Anouk Bregman Jet Dudink
Frank Hand (ouder) Marcel Bregman (ouder) Jente Broens
Esmay Beemster Sophie Laan Jennifer Dekker
Fay Hoff Kees Laan (ouder) Marieke Broens (ouder)
Imme Broens Marjan Laan (ouder) Silja Koen
Amber Hooijboer
  Isa Besseling
 
 
Teamindeling voetvolley senioren
 
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Jacco Laan Gerard Koster Tjeerd Zuurbier Thijs Vlam
Dennis Vriend Joris Koster Wessel Groot Ruud Kok
Jeroen Bruin Ron Boon Edwin Hoffer Niels Laan
Tjeerd Zuurbier Frank Hand Onbekend Ron Laan
Team 5 Team 6 Team 7
Josefien Groot Jos Dalmulder Kees Kok
Laura Zilver Ruud Klaij Harm van Leijen
Nienke Koster Lennard Groot Bart Vriend
Charmaine Boon Onbekend Bas Koopman
  Loek Groot
 
Scheidsrechters
Handbal
F-Pupillen Anouk Wiersma
E-Pupillen Wilna de Koning
A-, B- en C-junioren mix Marc Vriend
 
Voetbal
Champions League Tim Laan & Tim Stammes
F-Pupillen Wouter Laan & Rick Boon
E-Pupillen Nick Duppen & Bart van Dulmen
D-Pupillen Nick Vriend & Just Bakker
B- en C-junioren mix Cor Vriend & Koos Laan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Iris Hooijboer, 21-07 (19 jaar)
Sem Pater, 21-07 (14 jaar)
Rick Vroling, 21-07 (26 jaar)
Mirjam Rood, 22-07 (46 jaar)
Tom Besseling, 24-07 (27 jaar)
Dave Laan, 24-07 (15 jaar)
Lisa Mes, 24-07 (19 jaar)
Danique Wiersma, 24-07 (21 jaar)
Gert Feld, 25-07 (57 jaar)
Roel de Wit, 25-07 (21 jaar)
Roy Zwagemaker, 25-07 (33 jaar)
Copyright © 2024 De Valken