DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Wedstr.secr: [zat] Simone Hand (06-15211021), [zon] Frank Hand (06-53890680) Handbal: prog / uitslagen Voetbal: prog / uitslagen
Agenda: Kantinerooster

Teamindelingen Handbalmixtoernooi 29 december + nieuwjaarswedstrijden

Teamindeling kok en vriend toernooi 2014 – 29 december
 
S middags vanaf 14:30 speelt de jeugd in 3 poultjes van 3 teams. S avonds vanaf 19:00 is er een mix en invitatie toernooi van de senioren.
Wij hopen op veel publiek en een gezellige dag !
 
Handbalschool Volendam SEW
Fabienne Bakker Sarah de Jong Melany Schuitemaker
Silvie Boots Annabel zuiderwijk Suzanne Ruiter
Maaike Haijma Merle Dekker Nicola
Doutzen Jacobs Miley Boots Juna Harder
Anouk Groot Romy Ruiter Noa Dekker
 
Quintus

VOC

Hellas
Marike de Wit Channah Dekker Joyce Laan
Emeline Bakker Yara Bleeker Renske Beemster
Sarah Beemsterboer Charmaine Sijm Anne Klinkenberg
Iris Hooyboer Britt Vreeker Lynn Fanoy
Aniek Dekker Indy beemsterboer Anouk Bregman
Jente Dekker Annabele Braas Mirte Broens
Ilse Beemster Romee doodeman Esmé Dekker
Lisa Mes Megan de Koning Britt Hart
 
 
Aalsmeer V+L Kwebbel/E en O
Sophie Laan Fee Hoff Esmay Beemster
Imme Broens Ilse jong Manon Bregman
Amber Hooyboer Myrthe Hand Danique Wiersma
Celina Sijm Jet dudink Jente Broens
Marije Appelman Silja Dop Jennifer Dekker
Alysha de Leth Bo hoff Esther Vreeker
Maartje Buis Rianne Appelman Rosan Speydel
Suzanne Sijm
 
Dalfsen DOS
Britt Degeling Yvonne Kok
Daphne Koster Demi Laan
Floor Dudink Danique Boots
Jolien Feller Anouk Wiersma
Isabel Koomen Lisa Groot
2 C/D spelers 2 C/D spelers
 
 
Tijd en wedstrijd schema: fluiten klok
 
14.30-14.50 handbalschool – Volendam Lisa-Jolien Floor –Isabel
14.55-15.15 Volendam-SEW Floor-Isabel Lisa-Jolien
15.20- 15.40 Sew- handbalschool Lisa/Jolien Floor/Isabel
15.45-16.05 Quintus-VOC Anouk Marit
16.10-16.30 VOC-Hellas Marit Anouk
16.35-16.55 Hellas-Quintus Anouk Marit
17.00-17.20 Aalsmeer-V enL Demi/Danique Daphne
17.25-17.45 V enL –Kwebbel e/o Dapnhe Demi/Danique
17.50-18.10 Kwebbel e/o – Aalsmeer Demi/Danique
18.15-18.35 Dalfsen – DOS Wendy Channah / Yara
18.40-19.00 DOS – Dalfsen Wendy Channah / Yara
 
Wees op tijd aanwezig, zorg voor een witte broek met wit t shirt . We spelen met hesjes
Senioren mix:
Dalfsen: SEW : Aalsmeer:
Josefien Groot Marijke Boon Anne de groot
Kelly Boon Charmaine Boon Josien koopman
Jasmijn van der zwaan Melissa Sijm Marije Groot
Linda van het Hoff Paulien Laan Rosan Kuin
Laura Zilver Hetty van Lunen Lynn Koster
Anneke Bakker Suze Zilver Kim Cramer
Sjaak Boon Sam Boon Wietse de Groot
Tom Wagemaker Roger Fanoy Stefan Stroomer
Ton Groot Edwin Hoffer Koen Huigen
Ruud Kok Arjan Boon Carola Vroling
E en O Volendam
Corina Ruiter Britta Langedijk
Nienke Koster Jody Buisman
Dieuwertje Karsten Eva Vlaar
Sandra Hoogland Diana Fanoy
Britt Groot Heidi Pauw
Nicole Bakker Sharon Bosch
Richard Enthius Wouter Vendel
Jelle de Groot Jop Van Lunen
Chris hoogland Niels Jorritsma
 
 
Tijd en wedstrijd schema senioren:
Wedstrijden
19.00 – 19.15 Dalfsen – SEW Marc
19.17 – 19.32 Aalsmeer – E & O Marc
19.34 – 19.49 Volendam – Dalfsen Kees
19.51 – 20.06 SEW – Aalsmeer Kees
20.08 – 20. 23 E & O – Volendam Marc
20.25 – 20.40 Dalfsen – Aalsmeer Marc
20.42 – 20. 5 SEW – E & O Kees
20.59 – 21.14 Aalsmeer – Volendam Kees
21.16 – 21.31 E & O – Dalfsen Marc
21.33 – 21.48 Volendam – SEW Kees
 
Nieuwjaars wedstrijden 4 januari vanaf 12:00 aanvang 11.30 in de Banne
Aansluitend Nieuwjaars receptie van de Valken in de Valken Kantine
12.00 -12.25 recreanten mix teams (indeling volgt later zie site)
12.30-12.55 team papa’s 1 tegen team papa’s 2
13.00-13.25 recreanten mix teams
13.30-13.55 team papa’s 2 tegen team papa’s 1
 
Team papa’s 1: Team Papa’s 2
Marco Bakker Marcel Bregman
Martin Beemster Erwin Vreeker
Edwin Beemsterboer Roger Fanoy
Frank Bleeker Peter Hart
Marcel de Wit Maarten Broens
Reinco Schuitemaker Rens Dekker
Marco Zuiderwijk Frank Mes
Jan de Jong Tjade Doodeman
Martin Haijma Patrick Dekker
Robert Dudzinska Boudewijn Boots
Rene De Koning
 
Wees op tijd aanwezig zorg voor een witte broek en een wit shirt . We spelen met Hesjes.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 20-04-2024
Ochtend
Ati/Jesse Jong
Middag
Mees Obdam/Jan Vreeker

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Jos Dalmulder, 18-04 (46 jaar)
Britt Vreeker, 18-04 (19 jaar)
Lizanne Bousma, 19-04 (25 jaar)
Amy Haakman, 19-04 (34 jaar)
Wouter Laan, 19-04 (25 jaar)
Linda Wagemans, 19-04 (51 jaar)
Just De Lange, 20-04 (12 jaar)
Silvan Par?, 20-04 (12 jaar)
Anouk Bregman, 21-04 (20 jaar)
Lennard Groot, 21-04 (47 jaar)
Henk Wilderink, 21-04 (78 jaar)
Copyright © 2024 DeValken.com