Teamindelingen Valkenmixtoernooi 27 december

Teamindeling Champions League (10.00 – 11.30 uur)
PSV AZ
Liesl Langedijk Luca Bleeker
Jazz Lieshout Chris Beemster
Fynn de Wit Thijs Kuip
Moos Zwarenkant Koen Dekker
Laurent de Lange Djens Lely
Twan Portegies Doutzen Jacobs
Dave Laan
Coach:Franka Langedijk-Beemster Coach: Martin Beemster
 
FEYENOORD Twente
Linde Langedijk Igor Dudzinski
Stein Lakeman Dean Laan
Keen Leegwater Tristan Dekker
Rob Hofland Paul Ottens
Jelle Bleeker Jinne Jacobs
Wouter Martens Patrick Stapel
Coach:Frank Lakeman Coach: Peter Dekker
 
Teamindeling E2 + E3 + F1 + F2 (11.35 – 13.05 uur)
FC VOLENDAM SPARTA
Lars Bleeker Brian Appelman
Lex Groot Cas Klaij
Nordin v/d Werff Kevin Kohler
Lars Lakeman Nick Beemster
Mike Boon Jordin Pronk
Chip Olijve Bink Thijsen
Wessel Aardse Sem Timmer
Coach: Dave v/d Werff Coach: Paul Thijsen
 
RKC TELSTAR
Max Verkuijl Rick Laan
Paul Boon Sven Dalmulder
Kay Kramer Cas Mes
Collin Lely Michat Wojtczak
Jarno Visser Wesley Schuitemaker
Ducati Zijp Kevin Gloens
Jort Besseling Wietse Leijen
Coach: Karim Verkuijl Coach: Jos Dalmulder
 
Teamindeling D1 + D2 + D3 + E1 ( 13.10 – 15.25 uur)
INTER JUVENTUS LAZIO
Jurgen Dekker Daan v/d Akker Lence Vriend
Joey Boon Merijn Pronk Martijn Clay
Thomas Lakeman Isa Stosz Bryan le Blanc
Mike Beemster Yannick Bakker Ayub Abdiaziz Mohamed
Andries Duppen Niels Mes Colin Laan
Morris Laan Floris Rooker Sem Bleeker
Coach: Jochem Lakeman Coach: Peter v/d Akker Coach: Jan Willem Clay
     
AC MILAN AS ROMA NAPOLI
Stan Degeling Jesse de Wit Salem Braas
Twan van Dulmen Patrick Reus Ryan de Wilde
Frank Ottens Jasper Buis Tom Groot
Stephan Hofman Rens Degeling Timo v/d Leij
Wouter Dekker Tim Boon Mees Verweij
Dion Bouwman Max Boven Mouad Mustapha Ibrahimi
Coach: Tim Bouwman Coach: Marcel de Wit Coach: Michel / Arijenne v/d Leij
   
Teamindeling C1 + C2 + C3 (15.30 – 17.45 uur)
CHELSEA LIVERPOOL WEST HAM UNITED
Joris Koster Pedro Bruin Jorn Koster
Twan Dekker Kevin v/d Zalm Brian Stosz
Cas Vriend Tibbe Peereboom Mohamed Adiaziz Mohamed
Jeroen Jong Dennis Groot Mitch Beemster
Derk Stammes Mike Reus Jelle Boon
  Rick Thibaudier  
Coach: Gerard Koster Coach: Wim Reus Coach: Monique Beemster
     
TOTTENHAM MANCHESTER UNITED ARSENAL
Luuk v Dulmen Kevin Meinders Tim Leijen
Rick Sunder Sellin Vriend Chiel Besseling
Jordy Boon Majel Langedijk Thijs Vroling
Kai kai Jin Juul de Boer Maarten Koster
Jordy Kok Rob Wisman Daniel Hofman
  Erik Visser  
Coach: Rick van Dulmen Coach:Sjon de Boer Coach: Geerhard Hofman
   
Teamindeling A1 + B1 + B2 (19.00 – 22.15 uur)
FC BARCELONA VILLARREAL SEVILLA
Glenn Heeres Jesse Gerritsen Jeroen Bosch
Jacco Laan Rens Kuitert Pascal Koomen
Milco Laan Rick Vriend Mike Hoffer
Sander Peereboom Tim Stammes Wouter Laan
Thijs Kampen Alain de Leth Jurian Feijen
 
REAL MADRID VALENCIA ATLETICO MADRID
Kenny Koster Jaap Peerdeman Jaap Leijen
Frits Boon Jeffrey Meinders Jari Koen
Michael vd Akker Twan Koster Thijn Kuitert
Nick Duppen Ronald laan Nick Vriend
Bram Rijen Demian Dekker Bas Meissen
  Just Bakker Tim Laan
 
MALAGA CELTA DE VIGO
Tim Smit Jeffrey Vis
Tom Besseling Chris Boon
Huub v/d Akker Bart van Dulmen
Rick Boon Rick Vroling
Ivo Pronk Joris Molenaar
  Niek Boon

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 25-05-2024
Ochtend
Monique/Alex Beerepoot
Middag
Lex Groot/Joeri Sluis

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Judith Leijen, 19-05 (52 jaar)
Rien Mohle, 19-05 (71 jaar)
Tim Groot, 22-05 (31 jaar)
Stephanie v/d Velde-Wolf, 22-05 (52 jaar)
Copyright © 2024 De Valken