Teamindelingen + programma Driebantoernooi 2015 (UPDATE)

Driebanzaalvoetbaltoernooi
Op vrijdag 2 januari om 19:00 uur start het Driebanzaalvoetbaltoernooi wat jaarlijks wordt gehouden in “De Banne”.
In onderstaand overzicht alle teamindelingen. Hier kun je zien in welk team je bent ingedeeld en in het programmaboekje kan je zien wanneer en hoe laat je mag voetballen.

We spelen in Valkentenue (graag even afstemmen met jullie coach als je geen tenue thuis hebt). De CL kinderen krijgen nog een tenue.

Iedereen een heel gezellig en sportief toernooi toegewenst!

UPDATE voor 17 januari: programma C en D.


Groeten,

Namens de organisatie van De Valken
Hans Keetman, Carla Laan, Karim Verkuijl en Margreet van Dulmen


 

zaterdag 10 januari 18.30 – 21.30 uur
B1 – Peter vd Akker B3 – Peter Bakker
Daan Bakker Milko Laan
Alain de Leth Nick Vriend
Thijs van Kampen Thijn Kuitert
Huub vd Akker Bram van Rijen
Bas Meissen Just Bakker
Sander Pereboom Nick Duppen
 
B2 – Nico Boon B4 – Jos Molenaar
Tim Stammes Jurian Fijen
Ronald Laan Wouter Laan
Rick Boon Niek Boon
Rick Vroling Bart van Dulmen
Demian Dekker Ivo Pronk
Tim Laan Joris Molenaar
Cas Vriend
 
 
Vrijdag 2 januari C1, C2 & C3 19.00 – 22.00 uur
Zaterdag 10 januari C4, C5 & C6 15.45 – 18.30 uur
Zaterdag 17 januari 15.45 – 18.30 uur verliezerspoule
Zaterdag 17 januari 18.30 – 21.30 uur winnaarspoule
C1 – Gerard Koster C2 – Patrick Boon C3 – Bart Wisman
Joris Koster Max Flipse Max Kramer
Dennis Groot Giel Besseling Kevin Meinders
Sellin Vriend Koen Groot Kai Kai Jin
Majel Langedijk Thijs Vroling Jordy Kok
Daniel Hofman Mike Reus Rob Wisman
Juul de Boer Jelle Boon Jim Vroling
 
C4 – Eddy Bakker C5 – Jan Koster C6 – Tim Laan & Tim Stammes
Tim Leijen Pedro Bruijn Rick Sunder
Luuk van Dulmen Mohamed Abdiaziz Mohamed Jordi Boon
Tibbe Peereboom Jeroen Jong Kevin vd Zalm
Jesse Bakker Jorn Koster Rick Thibaudier
Bryan Stosz Twan Dekker Mitch Beemster
Erik Visser Maarten Koster Derk Stammes
 
 
Zaterdag 10 januari D1, D2 & D3 9.30 – 12.00 uur
Zaterdag 10 januari D4, D5 & D6 12.00 – 14.30 uur
Zaterdag 17 januari 9.30 – 12.00 uur verliezerspoule
Zaterdag 17 januari 12.00 uur – 14.30 uur winnaarspoule
D1 – Huub vd Akker D2 – Erwin de Wit D3 – Raymond de Wilde
Isa Stosz Joey Boon Salem Braas
Martijn Clay Jesse de Wit Ryan de Wilde
Daan vd Akker Rens Degeling Thomas Lakeman
Tom Groot Frank Ottens Twan van Dulmen
Ayub Abdiaziz Mohamed Roel de Wit Bryan le Blanc
Mike Beemster Mees Verweij Ray Hendrikse
 
D4 – Ed Vriend D5 – Arjan Degeling D6 – Ger Dekker
Lence Vriend Vlieger Bouman Merijn Pronk
Patrick Reus Stan Degeling Jurgen Dekker
Ties Warmerdam Yannick Bakker Colin Laan
Berend Kraaneveld Tim Boon Niels Mes
Maas Bouman Stephan Hofman Max Boven
Jens Verstraeten Andries Duppen Jasper Buis
 
 
Zaterdag 24 januari E1 & E2 16.15 – 18.00 uur
Zaterdag 24 januari E3 & E4 14.35 – 16.15 uur
Zaterdag 31 januari E1 & E2 16.15 – 18.00 uur
Zaterdag 31 januari E3 & E4 14.35 – 16.15 uur
E1 – Gerard Laan E2 – Reinco Schuitemaker
Morris Laan Mouad Mustapha Ibrahimi
Renze Boots Wouter Dekker
Dion Bouwman Floris Rooker
Sem Bleeker Yarno Visser
Ayaanle Abdiaziz Mohamed Mike Boon
Wesley Schuitemaker
 
E3 – Paul Tijsen E4 – Hans Pronk
Bink Tijsen Mats Verstraeten
Chip Oliviera Sem Timmer
Wietse Leijen Wessel Aardse
Lars Lakeman Michal Wojtczak
Collin Lely Jordin Pronk
Nick Beemster Kevin Gloens
 
 
Zaterdag 24 januari F1, F2 & F3 12.55 – 14.35 uur
Zaterdag 24 januari F4 & F5 11.15 – 12.55 uur
Zaterdag 31 januari F1, F2 & F3 12.55 – 14.35 uur
Zaterdag 31 januari F4 & F5 11.15 – 12.55 uur
F1 – Dave vd Werff F2 – Wilfried Laan F3 – Lennard Groot
Cas Klaij Paul Boon Brian Appelman
Lars Bleeker Milan vd Veen Ducati Zijp
Max Verkuijl Rick Laan Cas Mes
Kevin Kohler Kay Kramer Lex Groot
Nordin Werff Jort Besseling Ahmed Abdiaziz Mohamed
  Collin Roosendaal
F4 – Frank Lakeman F5 – Franka Beemster
Dean Laan Liesl Langedijk
Stein Lakeman Linde Langedijk
Idiris Abdiaziz Mohamed Luca Bleeker
Jinne Jacobs Jazz Lieshout
Sven Dalmulder Dion vd Veen
 
 
Zaterdag 24 januari 9.30 – 11.10 uur MP1, MP2, MP3 & MP4
Zaterdag 31 januari 9.30 – 11.10 uur MP1, MP2, MP3 & MP4
MP1 – Martin Beemster MP2 – Dennis/Wilma de Wit
Keen Leegwater Igor Dudzinski
Chris Beemster Finn de Wit
Tristan Dekker Joeri Sluis
Moos Zwarenkant Djens Lely
Patrick Stapel Wouter Martens
Jens Kuip Job Vreeker
 
MP3 – Swaas Dekker MP4 – Ivo Kuip
Maarten Warmerdam Thijs Kuip
Koen Dekker Rob Hofland
Jelle Bleeker Paul Ottens
Laurent de Lange Twan Portegies
Dave Laan Doutzen Jacobs
Wiebe Graaf

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 04-05-2024
Ochtend
Veronique/Ricardo Bruseker
Middag
Chris Beemster/Thijs Kuip

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Anouk Bregman, 21-04 (20 jaar)
Matisse Bekenkamp, 24-04 (14 jaar)
Tristan Dekker, 24-04 (16 jaar)
Wesley Schuitemaker, 24-04 (19 jaar)
Jim Vijn, 24-04 (15 jaar)
Elise Koebrugge, 25-04 (41 jaar)
Dean Laan, 25-04 (16 jaar)
Stijn de Vrieze, 25-04 (14 jaar)
Copyright © 2024 De Valken