DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Wedstr.secr: [zat] Simone Hand (06-15211021), [zon] Frank Hand (06-53890680) Handbal: prog / uitslagen Voetbal: prog / uitslagen
Agenda: Kantinerooster

Teamindelingen zaalvoetbaltoernooi 19 december

Teamindeling A1 + A2 + B1 (19.00 – 22.00 uur)
FC BARCELONA VILLARREAL SEVILLA
Joris Koster Jesse Bakker
Erwin Feller S. Nora Tim Stammes
Sander Pereboom Bram v Rijen Bas Meissen
Ronald Laan Bart v Dulmen Nick Vriend
Denny Smit Rick Vroling Tom Besseling
Ivo Pronk Huub vd Akker Joris Molenaar
   
REAL MADRID VALENCIA ATLETICO MADRID
Rick Sunder Tim leijen Jorn Koster
Nick Duppen Joel Mantel Thijs van Kampen
Jurian Feijen Niek Boon Just Bakker
Wouter Laan Jaap van Leijen Tim Laan
Alain de Leth Daan Bakker Kor Mantel
 
Teamindeling B2 + C1 + C2 (15.30 – 17.45 uur)
CHELSEA LIVERPOOL WEST HAM UNITED
Jordi Boon Cellin Vriend Thijs Vroling
Jeroen Jong Martijn Claij Chiel Besseling
Juul de Boer Kevin vd Zalm Daniel Hofman
Jelle Boon Erik Visser Lence Vriend
Twan Dekker Daan vd Akker Mitch Beemster
  Jurgen Dekker
Coach: Peter Bakker Coach: Peter vd Zalm Coach: Edwin Vriend
 
TOTTENHAM MANCHESTER UNITED ARSENAL
Derk Stammes Bryan Stosz Dennis Groot
Mees vh Hoff Joey Boon Kai kai Jin
Salem Braas Luuk v Dulmen Rob Wisman
Patrick Reus Maarten Koster Vlieger Bouman
Rick Thibaudier Jesse de Wit Koen Groot
Majel Langedijk Max Kramer
Coach: Theo Braas Coach: Marcel de Wit Coach: Robert Groot
 
Teamindeling D1 + D2 + D3 ( 13.10 – 15.25 uur)
INTER JUVENTUS LAZIO
Bryan le Blanc Jasper Buis Roel de Wit
Berend Kranenveld Isa Stosz Frank Ottens
Bas Krul Mees verweij Andries Duppen
Joris Wiering Stefan Hofman Mike Beemster
Sem Timmer Floris Rooker Yarno Visser
Wouter Dekker Mouad Mustapha
 
Coach: Jos Timmer Coach: Frank Rooker Coach: Monique Beemster
 
AC MILAN AS ROMA NAPOLI
Yannick Bakker Twan v Dulmen Colin Laan
Timo vd Leij Rens Degeling Maas Bouman
Ties Warmerdam Daan Wisman Jelmer Oudenaller
Tom Groot Sem Bleeker Wietze Leijen
Dion Bouwman Jelle Gorter Renze Boots
Morris Laan
Coach: Gerard Laan Coach: Frank /Helga Bleeker Coach: Nico Boots
 
Teamindeling E1 + E2 + F1 (11.35 – 13.05 uur)
FC VOLENDAM SPARTA
Lex groot Kay Kramer
Cas Mes Sven Dalmulder
Wesley Schuitemaker Bink Tijssen
Jort Besseling Nick Beemster
Michat Wojtczak Rick Laan
  Lars lakeman
Coach: Lennard Groot Coach: Jos Dalmulder
 
RKC TELSTAR
Ducati Zijp Kevin Kohler
Chip Oliviera Collin Lely
Mike Boon Jordin Pronk
Max verkuijl Cas Klaij
Colin Roosendaal Nordin vd Werff
Zomer Dijkstra Lars Bleeker
Coach: Karim Verkuijl Coach: Ruud Klaij
 
Teamindeling F2+ F3 + Champions League (10.00 – 11.30 uur)
PSV FC TWENTE FEYENOORD
Stein Lakeman Luca Bleeker Thijs Kuip
Tristan Dekker Rob Hofland Job Vreeker
Jens Kuip Jelle Bleeker Teun Lakeman
Doutzen Jacobs Lars Dalmulder Joeri Sluijs
Twan Portegies Gijs de geest Wiebe Graaf
Laurent de Lange Patrick Stapel Tygo van Steenderen
Linde Langedijk Ajman el Ouardani
Coach: Peter Dekker Coach: Renate Hofland Coach: Frank Lakeman
AZ GRONINGEN AJAX
Dean Laan Jinne Jacobs Fynn de Wit
Chris Beemster Liesl Langedijk Maarten Warmerdam
Dave Laan Koen Dekker Jesse Dalmulder
Paul Ottens Djens Lely Wouter Martens
Dylano Zimmerman Jim Vijn Daan Vriend
Chantal Vlaar Jay van Rijnsoever Leon Moerdijk
Igor Dudzinski Bjorn de Boer
Coach: Martin Beemster Coach: Swaas Dekker Coach: Marc Vriend

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 20-04-2024
Ochtend
Ati/Jesse Jong
Middag
Mees Obdam/Jan Vreeker

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Tjeerd Zuurbier, 13-04 (32 jaar)
Myrthe Hand, 14-04 (21 jaar)
Sammy Koster, 14-04 (25 jaar)
Joey Groot, 16-04 (18 jaar)
Merijn Pronk, 16-04 (22 jaar)
Fenna Smit, 16-04 (55 jaar)
Marije Appelman, 17-04 (21 jaar)
Jos Dalmulder, 18-04 (46 jaar)
Britt Vreeker, 18-04 (19 jaar)
Copyright © 2024 DeValken.com