DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Wedstr.secr: [zat] Simone Hand (06-15211021), [zon] Frank Hand (06-53890680) Handbal: prog / uitslagen Voetbal: prog / uitslagen
Agenda: Kantinerooster

Programma zaalvoetbaltoernooi zaterdag 16 januari.

Alle teams van de Valken bij de D-pupillen en C-junioren hebben zich geplaatst voor de winnaarspoule.
Dat wordt zaterdag een “Valken onderonsje”

Alle D-teams spelen van 12:00 uur tot 14:30 uur
Alle C-teams spelen van 16.30 uur tot 18:30 uur

D-pupillen verliezerspoule zaterdag 16 januari ’s ochtends 09.30-12.00

1 WSW D1
2 Schellinkhout D1
3 ASV’55 D1
4 WSW D2
5 ASV’55 D2
6 Schellinkhout D2

Tijd Wedstrijd
9:30 WSW D1 – Schellinkhout D1
9:40 ASV’55 D1 – WSW D2
9:50 ASV’55 D2 – Schellinkhout D2
10:00 WSW D1 – ASV’55 D1
10:10 Schellinkhout D1 – ASV’55 D2
10:20 WSW D2 – Schellinkhout D2
10:30 ASV’55 D1 – ASV’55 D2
10:40 Schellinkhout D1 – Schellinkhout D2
10:50 WSW D2 – WSW D1
11:00 ASV’55 D1 – Schellinkhout D2
11:10 WSW D1 – ASV’55 D2
11:20 Schellinkhout D1 – WSW D2
11:30 WSW D1 – Schellinkhout D2
11:40 Schellinkhout D1 – ASV’55 D1
11:50 WSW D2 – ASV’55 D2

D-pupillen winnaarspoule zaterdag 16 januari ’s middags 12.00-14.30

1 De Valken D1
2 De Valken D2
3 De Valken D3
4 De Valken D6
5 De Valken D5
6 De Valken D4

Tijd Wedstrijd
12:00 De Valken D1 – De Valken D2
12:10 De Valken D3 – De Valken D6
12:20 De Valken D5 – De Valken D4
12:30 De Valken D1 – De Valken D3
12:40 De Valken D2 – De Valken D5
12:50 De Valken D6 – De Valken D4
13:00 De Valken D3 – De Valken D5
13:10 De Valken D2 – De Valken D4
13:20 De Valken D6 – De Valken D1
13:30 De Valken D3 – De Valken D4
13:40 De Valken D1 – De Valken D5
13:50 De Valken D2 – De Valken D6
14:00 De Valken D1 – De Valken D4
14:10 De Valken D2 – De Valken D3
14:20 De Valken D6 – De Valken D5
DIRECT HIERNA PRIJSUITREIKING

C-junioren verliezerspoule zaterdag 16 januari ’s middags 14:30-16:30

Tijd Wedstrijd
14:30 ASV’55 C2 – WSW C1
14:42 WSW C2 – ASV’55 C3
14:54 ASV’55 C1 – ASV’55 C2
15:06 WSW C1 – WSW C2
15:18 ASV’55 C3 – ASV’55 C1
15:30 ASV’55 C2 – WSW C2
15:42 ASV’55 C1 – WSW C1
15:54 ASV’55 C3 – ASV’55 C2
16:06 WSW C2 – ASV’55 C1
16:18 WSW C1 – ASV’55 C3

C-junioren winnaarspoule zaterdag 9 januari ’s middags 16:30-18:30

Tijd Wedstrijd
16:30 De Valken C2 – De Valken C1
16:42 De Valken C5 – De Valken C3
16:54 De Valken C4 – De Valken C2
17:06 De Valken C1 – De Valken C5
17:18 De Valken C3 – De Valken C4
17:30 De Valken C2 – De Valken C5
17:42 De Valken C4 – De Valken C1
17:54 De Valken C3 – De Valken C2
18:06 De Valken C5 – De Valken C4
18:18 De Valken C1 – De Valken C3
DIRECT HIERNA PRIJSUITREIKING

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 20-04-2024
Ochtend
Ati/Jesse Jong
Middag
Mees Obdam/Jan Vreeker

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Jos Dalmulder, 18-04 (46 jaar)
Britt Vreeker, 18-04 (19 jaar)
Lizanne Bousma, 19-04 (25 jaar)
Amy Haakman, 19-04 (34 jaar)
Wouter Laan, 19-04 (25 jaar)
Linda Wagemans, 19-04 (51 jaar)
Just De Lange, 20-04 (12 jaar)
Silvan Par?, 20-04 (12 jaar)
Anouk Bregman, 21-04 (20 jaar)
Lennard Groot, 21-04 (47 jaar)
Henk Wilderink, 21-04 (78 jaar)
Copyright © 2024 DeValken.com