DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Wedstr.secr: [zat] Simone Hand (06-15211021), [zon] Frank Hand (06-53890680) Handbal: prog / uitslagen Voetbal: prog / uitslagen
Agenda: Kantinerooster

Teamindelingen Valken mixtoernooi 2016

 
Teamindeling JO19-1-2 / JO17-1 ( Vrijdag 16 december 19.00 – 22.00 uur )
 
FC BARCELONA VILLARREAL SEVILLA
Denny Smit Daan Bakker Alain de Leth
Nick Vriend Sammy Koster Wouter Laan
Rick Vroling Joris Molenaar Juriaan Feijen
Jordy Boon Majel Langedijk Thijs Vroling
Bryan Stosz Dennis Groot Jeroen Jong
Erik Visser Jorn Koster Giel besseling
Sander Pereboom
 
REAL MADRID VALENCIA ATLETICO MADRID
Bart van Dulmen Joris Koster Rick Boon
Tim Stammes Niek Boon Huub v/d Akker
Nick Duppen Joey Boon Just Bakker
Kai Kai Jin Cas Vriend Rob Wisman
Kevin vd Zalm Koen Groot Jesse Bakker
Jelle Boon Daniel Hofman Luuk Van Dulmen
 
 
Teamindeling JO15-1-2-3 ( 13.10 – 15.25 uur)
 
INTER JUVENTUS LAZIO
Mitch Beemster Maarten Koster Derk Stammes
Jurgen Dekker Stan Degeling Yannick Bakker
Berend Kraaneveld Patrick Reus Timo vd Leij
Rein Groot Ties Warmerdam Roel de Wit
Rens Degeling Tim Boon Joey Bultema
Daan Wisman Frank Ottens
Coach: Bart Wisman Coach: Nop Warmerdam Coach: Gerline Bakker
 
AC MILAN AS ROMA NAPOLI
Jesse de Wit Salem Braas Lence Vriend
Twan van Dulmen Daan vd Akker Jasper Buis
Stephan Hofman Mike Beemster Maas Bouman
Marco Schneider Bryan le Blanc Tom Groot
Andries Duppen Tom Laan Max Boven
Coach: Rik van Dulmen Coach: Guus Laan Coach: Piet Buis
 
 
Teamindeling JO13-1 / JO12-1 / JO11-1 / JO11-2 (11.35 – 13.05 uur)
 
G.A. EAGLES SPARTA RKC
Isa Stosz Joris Wiering Morris Laan
Yarno Visser Floris rooker Sem Timmer
Colin Roosendaal Nick Beemster Linde Langedijk
Cas Klay Rick Laan Max verkuijl
Thijs Leek Kevin Kohler Lars Bleeker
Collin Lely Cas Mes Daan Weverink
Michat Wojtczak Paul Boon
Coach: Frank Roosendaal Coach: Frank Rooker Coach: Franka Beemster
 
TELSTAR PEC ZWOLLE FC VOLENDAM
Ibrahimi Mouad Mustapha Renze Boots Wouter Dekker
Wietze leijen Sem Bleeker Dion Bouwman
Jeremy Donkersloot Jelle Gorter Mike Boon
Jinne Jacobs Bink Tijssen Wesley Schuitemaker
Kay Kramer Jort Besseling Brian Appelman
Zomer Dijkstra Nordin vd Werff Liesl Langedijk
  Jordin Pronk
Coach: René Leijen Coach:Paul Tijssen Coach: Erik Appelman
 
 
Teamindeling JO9-1-2-3-4 (10.00 – 11.30 uur)
 
PSV FC TWENTE FEYENOORD
Sven Dalmulder Lex Groot Luca Bleeker
Tristan Dekker Igor Dudzinski Job Vreeker
Twan Portegies Rob Hofland Thijs Kuip
Joeri Sluijs Djens Lely Paul Ottens
Wiebe Graaf Daan Vriend Jim Vijn
Bjorn de Boer
Coach: Peter Dekker Coach: Jacob Hofland Coach: Ivo kuip
 
AZ GRONINGEN AJAX
Jazz lieshout Dean Laan Stein Lakeman
Dion vd Veen Tim Weverink Maarten v Warmerdam
Chris Beemster Fynn de Wit Koen Dekker
Yannick Wagemans Jelle Bleeker Wouter Martens
Dave Laan Jay van Rijnsoever Laurent de Lange
Jens Kuip
Coach:Martin Beemster Coach: Dennis de Wit Coach: Swaas Dekker
 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 20-04-2024
Ochtend
Ati/Jesse Jong
Middag
Mees Obdam/Jan Vreeker

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Jos Dalmulder, 18-04 (46 jaar)
Britt Vreeker, 18-04 (19 jaar)
Lizanne Bousma, 19-04 (25 jaar)
Amy Haakman, 19-04 (34 jaar)
Wouter Laan, 19-04 (25 jaar)
Linda Wagemans, 19-04 (51 jaar)
Just De Lange, 20-04 (12 jaar)
Silvan Par?, 20-04 (12 jaar)
Anouk Bregman, 21-04 (20 jaar)
Lennard Groot, 21-04 (47 jaar)
Henk Wilderink, 21-04 (78 jaar)
Copyright © 2024 DeValken.com