DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Wedstr.secr: [zat] Simone Hand (06-15211021), [zon] Frank Hand (06-53890680) Handbal: prog / uitslagen Voetbal: prog / uitslagen
Agenda: Kantinerooster

Teamindelingen en programma 7, 14, 21 en 28 jan. Driebanzaalvoetbaltoernooi

Vanaf aankomend weekend is het weer zover het Driebanzaalvoetbaltoernooi!
Zaterdag 7 en 14 januari spelen de C-junioren en D-pupillen.
Zaterdag 21 en 28 januari spelen de E- en F-pupillen en de CL.

Iedereen speelt in Valkentenue!

We zijn nog op zoek naar coaches, lijkt het je leuk om een team te coachen, laat het ons weten.
Mocht je verhinderd zijn of per ongeluk niet ingedeeld zijn, wil je dit dan bij ons melden.

Iedereen alvast een leuk en sportief toernooi toegewenst!

Namens de organisatie,
Hans Keetman
Carla Laan (541662 / 06 15647871)
Margreet van Dulmen (543649 / 06 57026567)

Klik hier voor het complete programma

 
Zaterdag 7 januari 14:30 – 16:30 uur
Zaterdag 14 januari verliezerspoule 14:30-16:30 uur / winnaarspoule 16:30-18:30 uur
C1 C2 C3
Mitch Beemster Frank Ottens Yannick Bakker
Salem Braas Maarten Koster Jurgen Dekker
Patrick Reus Vlieger Bouman Jesse de Wit
Timo v.d. Leij Rein Groot Bryàn le Blanc
Jasper Buis Jens Verstraeten Colin Laan
Andries Duppen Daan Wisman Mike Beemster
Max Boven Ties van Warmerdam
 
Zaterdag 7 januari 16:30 – 18:30 uur
Zaterdag 14 januari verliezerspoule 14:30-16:30 uur / winnaarspoule 16:30-18:30 uur
C4 C5 C6
Tim Boon Maas Bouman Tom Groot
Joey Boon Derk Stammes Daan v.d. Akker
Lence Vriend Joey Bultena Twan van Dulmen
Stan Degeling Berend Kraaneveld Jelmer Oudenaller
Mees Verweij Rens Degeling Tom Laan
Marco Schneider Roel de Wit Stephan Hofman
 
Zaterdag 7 januari 9:30 – 11:30 uur
Zaterdag 14 januari verliezerspoule 9:30 – 11:30 uur / winnaarspoule 11:30 – 14:30 uur
D1 D2
Joris Wiering Renze Boots
Isa Stosz Morris Laan
Yarno Visser Jelle Gorter
Nick Beemster Jordin Pronk
Daan Weverink Rick Stroomer
Yoran Hoogewerf Mats Verstraeten
 
Zaterdag 7 januari 11:30 – 14:30 uur
Zaterdag 14 januari verliezerspoule 9:30 – 11:30 uur / winnaarspoule 11:30 – 14:30 uur
D3 D4 D5
Mike Boon Sem Bleeker Wesley Schuitemaker
Wouter Dekker Floris Rooker Dion Bouwman
Ibrabimi mouad Mustaph Wietse Leijen Sem Timmer
Collin Lely Thijs Leek Chip Oliveira
Bink Tijssen Michal Wojtczak Zomer Dijkstra
 
Zaterdag 21 januari 15:30-17:45 uur
Zaterdag 28 januari 15:30-17:45 uur
E1 E2 E3
Paul Boon Cas Mes Nordin v.d. Werf
Lars Bleeker Brian Appelman Rick Laan
Jort Besseling Cas Klaij Max Verkuijl
Kevin Kohler Collin Roosendaal Kay Kramer
Jinne Jacobs Jeremy Donkersloot Liesl Langedijk
Luca Hoogwerf Linde Langedijk Milan v.d. Veen
 
Zaterdag 21 januari 13:30-15:30 uur
zaterdag 28 januari 13:30-15:30 uur
F1 F2 F3
Dean Laan Koen Dekker Maarten van Warmerdam
Luca Bleeker Sven Dalmulder Stein Lakeman
Chris Beemster Thijs Kuip Finn de Wit
Dion van der Veen Jazz Lieshout Igor Dudzinski
Tim Weverink Tristan Dekker Rob Hofland
Job Vreeker Lex Groot
 
Zaterdag 21 januari 11:30-13:30 uur
zaterdag 28 januari 11:30-13:30 uur
F4 F5 F6
Gijs van der Geest Paul Ottens Jelle Bleeker
Djens Lely Joeri Sluis Laurent de Lange
Wouter Martens Dave Laan Twan Portegies
Yannick Wagemans Jim Vijn Wiebe Graaf
Daan Vriend Jay van Rijnsoever Bjorn de Boer
Jens Kuip
 
Zaterdag 21 januari 9:30-11:30
Zaterdag 28 januari 9:30-11:30
Zenit AC Milan Paris St. Germain
Lars Dalmulder Björn Zwaan Teun Lakeman
Tygo van Steenderen Nyna Groot Jesse Dalmulder
Mika van Lenthe Timo Orsel Tijs Orsel
Jens Laan Freek Plukkel Aaron Broersen
Stijn de Vrieze Matisse Bekenkamp Inge Heddes
Juna Harder Armin Harder Finn Stapel
 
Barcelona Real Madrid
Kick Tijssen Hidde Verstraeten
Siemen de Wit Ivaila Bakker
Luuk Groot Brady Opmeer
Doutzen Jacobs Mees Obdam
Tim Hofland Quinten Swart
Kris van Zwieten Jorne Heddes

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 20-04-2024
Ochtend
Ati/Jesse Jong
Middag
Mees Obdam/Jan Vreeker

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Tjeerd Zuurbier, 13-04 (32 jaar)
Myrthe Hand, 14-04 (21 jaar)
Sammy Koster, 14-04 (25 jaar)
Joey Groot, 16-04 (18 jaar)
Merijn Pronk, 16-04 (22 jaar)
Fenna Smit, 16-04 (55 jaar)
Marije Appelman, 17-04 (21 jaar)
Jos Dalmulder, 18-04 (46 jaar)
Britt Vreeker, 18-04 (19 jaar)
Copyright © 2024 DeValken.com