Teamindelingen zaalvoetbaltoernooi 22 en 23 december (UPDATE)

Teamindeling JO19-1-2 / JO17-1 ( Vrijdag 16 december 19.00 – 21.40 uur )
FC BARCELONA VILLARREAL SEVILLA REAL MADRID
Chiel Besseling Jorn Koster Wouter Laan Nick Vriend
Rick Sunder Daan v Hooff Bryan Stosz Kevin vd Zalm
Stan Degeling Ben Laan Majel Langedijk Sem Bot
Edgar Roelofsen Luuk v Dulmen Jesse de Wit Desney Visser
Jurgen Dekker Daan vd Akker Mitch Beemster Koen Groot
Lence vriend Erik Visser Twan v Dulmen Derk Stammes
 
 
Teamindeling JO17-2 / JO15-1 / JO15-2 ( 16.00 – 18.15 uur )
INTER JUVENTUS LAZIO
Rens Degeling Salem Braas Roel de Wit
Patrick Reus Tim Boon Renze Boots
Tom Laan Wietze Leijen Jelmer Oudenaller
Ties Warmerdam Jasper Buis Rein Groot
Jens Verstraeten Dion Bouwman Joris Wiering
Coach: ?????? Coach: René Leijen Coach: Nico Boots
 
AC MILAN AS ROMA NAPOLI
Tom Groot Sam Laan Floris Rooker
Max Boven Otto Dijkstra Morris Laan
Sem Timmer Daan Wisman Bryan le Blanc
Stephan Hofman Jelle Gorter Mike Beemster
Isa Stosz Mouad Mustapha Wouter Dekker
  Jens Kay
Coach: Jos Timmer Coach: Bart Wisman Coach: Frank Rooker
 
 
Teamindeling JO13-1 / JO13-2 (14.30 – 15.50 uur)
INTER JUVENTUS LAZIO AC MILAN
Nick Beemster Mike Boon Zomer Dijkstra Yoran Hoogewerf
Collin Lely Rick Laan Wesley Schuitemaker Jordin Pronk
Thijs Willemse Jarno Visser Bink Tijsen Daan Weverink
Jort Besseling Ties Doodeman Lars Bleeker Luca Boye
Collin Roozendaal Joey Groot Jens Feld Zavano Felomina
  Cas Klaij Max Verkuijl
Coach:Monique Beemster Coach: Pé Groot Coach: Gert Feld Coach: Hans Pronk
 
 
Teamindeling JO11-3/JO11-2/JO11-1/JO10-1 (13.00 – 14.20 uur)
PSV Twente Feyenoord AZ
Coen Beemster Kay Kramer Brent Feld Paul Boon
Luca Hoogewerf Jurre van Hooff Nordin vd Werff Kevin Kohler
Sven Dalmulder Lex Groot Cas Mes Jinne Jacobs
Luca Bleeker Tim Weverink Stein Lakeman Dean Laan
Tristan Dekker Keen Leegwater Robin Vreeker Maarten v Warmerdam
Finn de Wit Koen Dekker Liesl Langedijk Linde Langedijk
Rob hofland Gijs vd geest Thijs Kuip Chris Beemster
Coach: Dennis de Wit Coach: Lennard Groot Coach: Frank Lakeman Coach: Martin Beemster
 
 
Teamindeling MO11 / JO9-3/JO9-2/JO9-1 (11.25 – 12.55 uur)
G.A. EAGLES SPARTA RKC
Thierry Vreeker Yannick Wagemans Joeri Sluis
Carlijn Willemse Elise Lakeman Miley Boots
Doutzen Jacobs Dave Laan Emma Bekenkamp
Wouter Martens Laurent de Lange Roy Laan
Jelle Bleeker Wiebe Graaf Jens Kuip
Coach: Diana Vreeker Coach: Jeffrey de Lange Coach: Mark Sluis
 
TELSTAR PEC ZWOLLE FC VOLENDAM
Daan Vriend Jim Vijn Twan Portegies
Isa van Zwieten Denise Bleeker Jante Beemster
Nika Hoek Teun Lakeman Amran Bardawil
Matisse Bekenkamp Lars Dalmulder Bjorn de Boer
Jay van Rijnsoever Khaled Afnikar Juna Harder
Coach: DennisBekenkamp Coach: Jos Dalmulder Coach: Els Harder
 
 
Teamindeling JO9-4 en Champions League (10.00 – 11.20 uur)
PSV AZ FEYENOORD Twente
Tim Hofland Tygo van Steenderen Just de Lange Gido Sjerps
Brady Opmeer Armin Harder Luuk Groot Sem Pater
Mees Obdam Thomas ligthart Jesse Dalmulder Stijn de Vrieze
Tijs Orsel Kris van Zwieten Kick Tijsen Bjorn Zwaan
Roos Vriend Aaron Broersen Finn Stapel Siemen de Wit
Teun Sluis Timo Orsel Dyshairen Hooi Jens Laan
  Finn Akkerman
Coach: Jacob Hofland Coach:Karin vd Oord Coach: Dick dalmulder Coach: Angela / Paul Zwaan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Joey Boon, 23-06 (23 jaar)
Jeffrey Ruitenberg, 25-06 (30 jaar)
Isa Stosz, 25-06 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken