Teamindelingen Driebanzaalvoetbaltoernooi 2018 (update)

Hieronder de teamindelingen voor het Driebanzaalvoetbaltoernooi 2018. Klik hier voor het programma

CL (zelfde indeling als de veldvoetbal)
Real Madrid
Barcelona
AC Milan
Manchester United
 
JO-9
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4 Team 5
Doutzen Jacobs Wouter Martens Jesse Dalmulder Lars Dalmulder Timo Orsel
Jens Kuip Thierry Vreeker Twan Portegies Daan Vriend Jim Vijn
Bjorn de Boer Tygo van Steenderen Jay van Rijnsoever Stijn de Vrieze Teun Lakeman
Laurent de Lange Sem Pater Matisse Bekenkamp Julian Kunne Kris van Zwieten
Wiebe Graaf Roy Laan Dyshairen Hooi Amram Bardawil Hidde Verstraeten
Joeri Sluis Yannick Wagemans Jelle Bleeker Dave Laan Khaled Afnikar
Coach: Claudia Jacobs Coach: Diana Vreeker Coach: Dennis Bekenkamp Coach: Coach: Frank Lakeman
 
JO-11
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4 Team 5
Paul Boon Nordin van der Werff Kevin Kohler Cas Mes Kay Kramer
Tim Weverink Lex Groot Luca Bleeker Brent Feld Stein Lakeman
Fynn de Wit Thijs Kuip Gijs van der Geest Luca Hoogenwerf Koen Dekker
Maarten van Warmerdam Robin Vreeker Jelte Koopman Chris Beemster Jeremy Donkersloot
Keen Leegwater Juna Harder Isa van Zwieten Liesl Langedijk Miley Boots
Denise Bleeker Carlijn Willemse Elise Lakeman Jente Beemster
Coach: Dennis de Wit Coach: Lennard Groot Coach: Karin van der Oord Coach: Gert Feld Coach: Frank Lakeman
 
Team 6 Team 7
Jurre van Hooff Coen Beemster
Jinne Jacobs Sven Dalmulder
Dean Laan Paul Ottens
Rob Hofland Linde Langedijk
Tristan Dekker Nika Hoek
Emma Bekenkamp
Coach: Caroline Tames Coach: Cees Beemster /
Jos Dalmulder
 
 
JO-13
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4 Team 5
Mike Boon Ties Doodeman Thijs Leek Yarno Visser Wesley Schuitemaker
Daan Weeverink Collin Lely Jordin Pronk Nick Beemster Yoran Hoogerwerf
Bink Tijsen Zomer Dijkstra Mats Verstraeten Rick Laan Max Verkuil
Collin Roosendaal Zavano Felomina Jens Feld Lars Bleeker Milan van der Veen
Joey Groot Jort Besseling Cas Klaij Luca Boye Thijs Willemse
Brian Appelman Levi Link
Coach: Coach: Coach: Hans Pronk Coach: Coach:
 
JO-15
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4 Team 5
Joris Wiering Frank Ottens Tim Boon Sem Bleeker Tom Laan
Sem Timmer Mike Beemster Timo van der Leij Yannick Bakker Isa Stosz
Rein Groot Roel de Wit Jens Verstraeten Morris Laan Ibrabimi Mustapha
Wouter Dekker Dion Bouwman Floris Rooker Stephan Hofman Ties van Warmendam
Jelmer Oudenaller Wietse Leijen Max Boven Daan Wisman Renze Boots
Otto Dijkstra Jelle Gorter Jurre Koopman Jasper Buis Bryán le Blanc
Coach: Coach: Coach: Coach: Coach:
 
Vrijdagavond
Poule A
Team 1a Team 2a Team 3a
Bart van Dulmen Dennis Groot Wietse Sijm
Wouter Laan Rick Vroling Jacco Laan
Tim Stammes Rick Boon Tim Leijen
Rick Sunder Kevin van der Zalm Giel Besseling
Jorn Koster Remon Leeuw Sem Bot
Koen Groot Luuk van Dulmen Bryan Stosz
 
Poule B
Team 1b Team 2b Team 3b Team 4b
Joey Bultena Mitch Beemster Daan van Hooff Ben Laan
Edgar Roelofsen Majel Langedijk Stan Degeling Ismail Khalfaoui
Vithujan Thayaparan Daan van den Akker Jayden Dekker Sven Dekker
Jurgen Dekker Lence Vriend Derk Stammes Maarten Koster
Rens Degeling Jens Kay Twan van Dulmen Jesse de Wit
Salem Braas Erik Visser Tom Groot Sam Laan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 25-05-2024
Ochtend
Monique/Alex Beerepoot
Middag
Lex Groot/Joeri Sluis

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Judith Leijen, 19-05 (52 jaar)
Rien Mohle, 19-05 (71 jaar)
Tim Groot, 22-05 (31 jaar)
Stephanie v/d Velde-Wolf, 22-05 (52 jaar)
Copyright © 2024 De Valken