Ook Valken actief met wijklopers voor Gemeenschapsveiling 2020

In deze tijd gaan diverse ‘wijklopers’ langs de deuren voor de Gemeenschapsveiling die op 14 maart in Wijdenes en 21 maart in Venhuizen worden gehouden. Ook De Valken doet mee, zoals elk jaar. Met veel dank aan onze wijklopers Rinske Groot, John Vriend, Carola Vriend, Irene Lakeman, Elly Sjerps en Koos Laan probeert De Valken op de Hout, de Postweid en de Koggeweg mooie kavels voor de veilinggids te bereiken. Het zou geweldig zijn als de wijklopers met enthousiasme aan de deur worden begroet en aansprekende kavels aan het veilingcomité kunnen presenteren. Voor De Valken is het ook een belangrijk evenement, waar de afgelopen jaren een flinke en zeer welkome financiële steun voor onze vereniging uit naar voren is gekomen. Nu eerst mooie kavels, en dan in maart de veiling!

Het bestuur is zelf ook nog bezig te bedenken wat een passende verenigingskavel voor dit jaar kan zijn, bij voorkeur een kavel die niet alleen leuk is, maar ook het nodige kan opleveren. De opbrengst van de 5 verenigingskavels is 100% voor de clubkas. Voor suggesties houdt het bestuur zich aanbevolen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Guusje Lakeman, 12-07 (12 jaar)
Wilco Kenter, 13-07 (40 jaar)
Jort Besseling, 14-07 (18 jaar)
Jinde Bos, 15-07 (14 jaar)
Rein Groot, 15-07 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken