Start seizoen 2023-2024: Veel plezier met Sportief Gedrag!

Na een wat kwakkelende zomer qua weer is hopelijk iedereen toch weer een beetje opgeladen om fris aan het nieuwe seizoen te beginnen. De eerste oefenwedstrijden zijn alweer achter de rug en de bekerwedstrijden zijn aanstaande. Volgend weekend begint ook de jeugd weer aan haar wedstrijden. Wellicht hebben jullie de nieuwe borden op het complex al gezien die verwijzen naar Sportief Gedrag. Met deze borden willen we iedereen op en rond het veld wijzen op het belang van Sportief Gedrag. De borden zijn er overigens ook voor bedoeld om andere erop te wijzen wanneer dit mis gaat. Net als in de samenleving, merken we nu ook dat bij onze vereniging ongewenst gedrag helaas wat vaker plaats vindt. Laten we er met z’n allen voor zorgen dat dit bij De Valken beperkt blijft. Zo behoudt iedereen het plezier, niet alleen de spelers/speelsters maar ook natuurlijk onze vrijwilligers.  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Joey Boon, 23-06 (23 jaar)
Jeffrey Ruitenberg, 25-06 (30 jaar)
Isa Stosz, 25-06 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken