Indeling jeugddriebantoernooi 2005

Onderstaand de indeling van het Driebantoernooi op 7, 8, 15, 22 en 29 januari 2005.
 
A1 A2 B1 Joost de Koning
David van Gelderen Jos Kraal Edwin Videler
Merijn Van Vlimmeren Jan Boon Richard Hauwert
Maarten van Ophem Mike Houtman Marcel Ott
Joep Obdam Niels Koster Leandro de Paula
Tim Wilderink Camillo van Vlimmeren Freek Boon
Ronald Groot Marcel Kuin Koos Keuning
Joost Kunne Jeen Kersten
Joost Visser
B2 Arjen Ott C1 Hans Keetman C2 Cees Boon
Jan Hooyberg Mark Hooyberg Erik Appelman
Roelof Koopman Ron Boon Bas Gagliardi
Ton Groot Sam Vroling Edwin Visser
Herjan Koopman Chris Wijsman Rens Zuurbier
Jordy hofman Michel Hoffer Dion Buisman
Rowan Boots Jens Koster Zeger Kors
Niek Boon Remco Doodeman
C3 Barry Schipper C4 Maurits Kenter D1 Camillo van Vlimmeren
Frank Boon Rick Raven Dennis Hofland
Tijmen Groot Jelle de Groot Derek de Jong
Robert Langedijk Mats Houtman Francisco Capita
Bas Dobbelaar Jos Doodeman Gijs De Groen
Jelle Koopman Thijs van de Gulik Pim Laan
Xander Kristel Erwin Hofland Ivo Hooyberg
Michael Timmer Cees Wagemaker
D2 Wilco Kenter D3 Harry Steenkmp D4 Harry Sijm
Edwin Hoffer Bram Klarenbeek Niels Laan
Tim Groot Sam Boon Frank Boon
Niels Fine Vincent Steenkamp Wietse Sijm
Carlos Obdam Jan v/d Gulik Martijn Boots
Thomas Appelman Jesper Bot Koen Doodeman
Mike Kaats William Vriend Remco Molenaar
Jacob Boon Freek Tames
D5 Arien Albertsma D6 Jaap Vlam / ? E1 Ronald ten Bookum
Tjeerd Zuurbier Wessel Groot Remon ten Bookum
Dennis Vriend Wietse de Groot Robert Boots
Neal Koster Maurice Leewerink Huib Molenaar
Luc Ligthart Thijs Vlam Mike Hoogland
Joshua Albertsma Ruud Kok Bas Koopman
Sven Boots Mike Dinjens
Pascal de Lange
E2 Willem Dekker E3 Ed v.d Bijl E4 Henk Rinkel
Bart Dekker Etienne v/d Bijl Steffan Boven
Loek Groot Alexander Capito Bert Rinkel
Marvin Hawil Emiel Boots Kees Kok
Wander Kors Joost-Jan Groot Leon Groot
Rens Veken Sharmilan Gajendran Pim Appelman
Niels Beemster Harm van Leijen
E5 Cor Vriend F1 Jack Vriend F2 Peter Vriend
Denis Weber Rick Vriend Jelmer Vriend
Bart Vriend Frits Boon Mike Hoffer
Mitch Komen Jeffrey Vis Job Wijte
Frank Vriend Koen Groot Jacco Laan
Christian Steenkamp Jaap Peerdeman Joey Komen
Vincent Vroling Pascal Koomen Tom Besseling
F3 Gert-Jan Gerritsen F4 Guus Bosch F5 Gerard Laan
Jesse Gerritsen Jeroen Bosch Milko Laan
Kevin Capito Heidi Pauw Alain de Leth
Twan Koster Shaarujen Gajendran Teun Klarenbeek
Robin Ligthart Dave Hoogland Thomas Groot
Jaap van Leijen Joep Heddes Thijs Rinkel
Chris Boon Stef Groot Max Jeltes
Pascal Dobbelaer
F6 Bas Mantel F7 Eddy Bakker
Kor Mantel Daan Bakker
Rick Vroling Glenn Heeres
Jeffrey Meinders Erwin Feller
Ivo Pronk Arjen Swartsenburg
Daan v/d Oord Mike Spaander
Raymond Laan Youri van Nieuwenhuizen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 01-06-2024
Ochtend
Isabel/Milan Vonk
Middag
Luca Bleeker/Opvulplek

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Dennis Groot, 27-05 (24 jaar)
Marike de Wit, 28-05 (18 jaar)
Delano Bezuijen, 29-05 (20 jaar)
Wietse Sijm, 29-05 (32 jaar)
Charmaine Boon, 30-05 (33 jaar)
Rick Raven, 30-05 (35 jaar)
Loek Groot, 31-05 (30 jaar)
Nick Redeker, 01-06 (35 jaar)
Tim Stammes, 01-06 (25 jaar)
Copyright © 2024 De Valken