VRIJWILLIGERS INFO Polytechniek toernooi

Polytechniek jeugdtoernooi 12/13 mei 2007

Zaterdag 12 mei: Sportcomplex SC Spirit
F-pupillen en E- pupillen.Aanvang 8.30 uur.

Sportcomplex SV de Valken
D-pupillen.Aanvang 8.30 uur.

Zondag 13 mei: Sportcomplex SC Spirit
C-junioren.Aanvang 10.00 uur.

Sportcomplex SV. De Valken
B-junioren en A-Junioren.Aanvang 10.00 uur.

Beste vrijwilliger,
Bedankt namens de commissie dat jullie weer bereidt zijn om klaar te staan voor het toernooi.Zonder jullie is het niet mogelijk dit grote toernooi te organiseren.
Middels deze brief willen wij nog het één en ander uitleggen over u taak binnen het toernooi.

Taken coördinatoren:
• Graag een half uur van te voren aanwezig zijn.
• In de kantine staat voor iedere coördinator een krat met daarin:
*Hesjes/ reserve shirt
*Grensrechters vlaggen.
*Scheidsrechters fluitjes (2)
*2 pennen.
*Wedstrijdschema.
*Programma boekje.
*2 Ballen.

• U zorgt ervoor dat de uitslagen van de gespeelde wedstrijden naar boven gebracht worden bij de wedstrijd leiding.
• Als er twee teams met dezelfde shirt-kleuren spelen,speelt het team wat als eerst genoemd wordt met de reserve-shirts/hesjes.na afloop de shirts weer in ontvangst nemen.
• Het team wat als eerst genoemd wordt speelt aan de kantine zijde.
• Graag wachten tot de coördinator er is die u gaat aflossen.
• Iedere coördinator krijgt 5 consumptiebonnen.
• Einde van de dag de krat weer naar boven brengen met de totale inhoud.Als er iets ontbreekt graag melden bij de commissie.

Scheidsrechters:
• Graag een kwartier voor aanvang aanwezig zijn.
• Via de speaker zal centraal gestart en geëindigd worden.
• De wedstrijden van de F-pupillen duren ca.15 minuten en vanaf de E-categorie duren de wedstrijden ca. 20 minuten.
• Er wordt gespeeld om een poule prijs.
• Bij gelijke stand van twee of meer ploegen beslist het doelsaldo.Is dit ook gelijk dan het aantal voorgescoorde doelpunten,daarna het onderlinge resultaat.Mocht dit ook gelijk zijn dan nemen we strafschoppen.
• Bij de meisjes (MD) op zaterdag morgen is voor een andere opzet gekozen i.v.m. 4 teams per poule.
* De meisjes spelen nog op een klein veld 7×7.Het veld is verdeeld in A1 en A2.
*De speeltijd is 25 minuten.
*Pauze tussen de wedstrijden is 10 minuten.
*Op het B-veld worden met de 4 overige teams penalty’s genomen.Twee ploegen linker doel en twee ploegen rechter doel.Elk team neemt 20 strafschoppen waarvan elk teamlid minimaal 2 en maximaal 3 .
*De strafschoppen worden gehouden op groot doel.
*Tijdens de strafschoppen bevinden de spelers zich buiten de 16-meter.
*Er is een penalty bokaal aan verbonden.

Kantinecommissie.
• Iedereen krijgt twee consumptie bonnen.
• Zaterdag zullen er drie teams van 4 personen draaien.Graag wachten tot het volgende team gearriveerd is.
• De sleutels en de kassa worden opgehaald door de toernooi commissie.
• Zaterdag wordt er niet gerookt en geen alcohol geschonken.
• Zondag wordt de kantine verzorgd door de teams van de zondag.
• Graag half uur voor aanvang eerste wedstrijd aanwezig zijn.
• De consumptiebonnen zijn voor drinken(geen ijs en geen snoep)Wel AA en Aquarius.
• Één broodje zijn twee consumptie bonnen.
• Zaterdag zal er ook gefrituurd worden.
• De verdeling achter de bar laat ik aan u zelf over.Er kan altijd onderling geruild worden.

EHBO.
• Binnen de vereniging hebben we de EHBO lijst rond gemaakt.
• Er is een EHBO kist aanwezig.Deze zal voor het toernooi gecontroleerd worden.
• IJs ligt boven in de vriezer bij de toiletten.
• Iedere EHBO’er krijgt 2 consumptie bonnen.

Snoepverkoop.
• Graag een half uur voor aanvang eerste wedstrijd aanwezig.
• Bij mooi weer staan jullie beneden in een marktkraampje.Ook het ijs zal daar verkocht worden.
• Op zaterdag zullen jullie ook het ijsje uitdelen voor de D-pupillen.Bij inlevering van een bonnetje krijgt iedere deelnemende vereniging een ijsje voor zijn team.
• De eerste groep zal alle snoep neerzetten van boven .De laatste groep ruimt het weer op.
• Graag wachten tot het volgende groepje aanwezig is.
• Jullie krijgen allemaal 2 consumptiebonnen.

Iedereen veel succes!
Toernooicommissie Erna Koster (0228-544477)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Tom Besseling, 24-07 (27 jaar)
Dave Laan, 24-07 (15 jaar)
Lisa Mes, 24-07 (19 jaar)
Danique Wiersma, 24-07 (21 jaar)
Gert Feld, 25-07 (57 jaar)
Roel de Wit, 25-07 (21 jaar)
Roy Zwagemaker, 25-07 (33 jaar)
Zavano Felomina, 26-07 (19 jaar)
Copyright © 2024 De Valken