Alle gegevens 4×4 Toernooi 27 oktober voor D, E en F pupillen

KLEDING:
We voetballen in Valkenkleding en hesjes. @Coachen van de F, E en D pupillen: willen jullie de kleding komend weekend aan jullie spelers meegeven. Dan kan iedere speler de 27ste in Valkenkleding komen en tevens weer mee naar huis nemen (zo raakt er ook niks weg). De week erop kan de kleding weer verzameld worden.
 
AANVANG:
 
Graag ruim 1 kwartier van te voren melden bij je coach (coach wil jij je melden in de kantine!)
 
VEEL VOETBAL PLEZIER ALLEMAAL!
 
 
F-PUPILLEN
PEC ZWOLLE HERACLES RODA JC
Coach: Niels Laan Coach: Nico Boots Coach: Acco Schipper
Bryan le Blanc Andries Duppen Milan Schipper
Bjorn Laan Niels Mes Dion Bouwman
Sem Timmer Renze Boots Wesley Schuitemaker
Mike Boon Jordy Haakman Jordin Pronk
 
WILLEM II VVV NAC
Coach: Gerard Laan Coach: Martin Stammes Coach: Jos Dekker
Morris Laan Ryan Pieters Wouter dekker
Floris Rooker Sem Bleeker Lars Lakeman
Wessel Aardse Thijn Stammes Daan Jr. Slot
Ibrahimi Mouad Mustapha Bink Thijsen Mats Verstraeten
 
Wedstrijdschema:

Tijd Veld Wedstrijd
10.00 uur – 10.15 uur 4 PEC Zwolle Heracles

10.00 uur – 10.15 uur 5 Roda JC Willem II

10.00 uur – 10.15 uur 5 VVV NAC

 
10.30 uur – 10.45 uur 4 NAC Roda JC

10.30 uur – 10.45 uur 5 Heracles VVV

10.30 uur – 10.45 uur 5 Willem II PEC Zwolle

 
11.00 uur – 11.15 uur 4 Willem II VVV

11.00 uur – 11.15 uur 5 PEC Zwolle Roda JC

11.00 uur – 11.15 uur 5 Heracles NAC

 
11.30 uur – 11.45 uur 4 VVV PEC Zwolle

11.30 uur – 11.45 uur 5 NAC Willem II

11.30 uur – 11.45 uur 5 Roda JC Heracles

 
12.00 uur – 12.15 uur 4 Willem II Heracles

12.00 uur – 12.15 uur 5 VVV Roda JC

12.00 uur – 12.15 uur 5 PEC Zwolle NAC

 
 
E-PUPILLEN
TWENTE HEERENVEEN GRONINGEN
Coach: Frank Stosz Coach: Jan Willem Clay Coach: Peter vd Akker
Salem Braas Martijn Clay Daan van den Akker
Tom Groot Finn Schipper Timo van der Leij
Isa Stosz Rens Degeling Colin Laan
Merijn Pronk Mika laan Stephan Hofman
Lou Bolinger Max Boven
 
VITESSE UTRECHT DEN HAAG
Coach: Marcel de Wit Coach: Patrick Ottens Coach: Arjan Degeling
Jesse de Wit Ryan de Wilde Stan Degeling
Twan van Dulmen Gerko Waterink Thomas Lakeman
Patrick Reus Frank Ottens Berend kraaneveld
Lence Vriend Jens Verstraeten Tim Boon
Mees Verweij Ayub Abdiaziz Mohamed
 
Wedstrijdschema:

Tijd Veld Wedstrijd
10.00 uur – 10.15 uur 1 Twente Heereveen
10.00 uur – 10.15 uur 2 Groningen Vitesse
10.00 uur – 10.15 uur 3 Utrecht Den Haag
 
10.30 uur – 10.45 uur 1 Den Haag Groningen
10.30 uur – 10.45 uur 2 Heereveen Utrecht
10.30 uur – 10.45 uur 3 Vitesse Twente
 
11.00 uur – 11.15 uur 1 Vitesse Utrecht
11.00 uur – 11.15 uur 2 Twente Groningen
11.00 uur – 11.15 uur 3 Heereveen Den Haag
 
11.30 uur – 11.45 uur 1 Utrecht Twente
11.30 uur – 11.45 uur 2 Den Haag Vitesse
11.30 uur – 11.45 uur 3 Groningen Heereveen
 
12.00 uur – 12.15 uur 1 Vitesse Heereveen
12.00 uur – 12.15 uur 2 Utrecht Groningen
12.00 uur – 12.15 uur 3 Twente Den Haag
 
 
D-PUPILLEN
AC MILAN (Poule A) FIORENTINA (Poule A) AS ROMA (Poule A)
Coach: Gerard Hofman Coach: Ruud Vriend Coach: Stefanie v/d Velde
Thijs Vroling Jordi Boon Tom Kraaneveld
Thomas Hofman Mohamed Amin Abdiaziz Majel Langedijk
Rob Wisman Cas Vriend Bryan Stosz
Derk Stammes Luuk van Dulmen Kevin van der Velde
  Daniel Hofman Twan Dekker
 
PARMA (Poule A) JUVENTUS (Poule B) NAPOLI (Poule B)
Coach: Robert Groot Coach: Wim Reus Coach: Jan Heddes
Max Kramer Dirk Glas Pedro Bruijn
Jelle Timmer Tibbe Peereboom Bram Heddes
Giel Besseling Mike Reus Jordy Kok
Mitch Beemster Maarten Koster Mees Dudink
Koen Groot Rick Thibadier Selin Vriend
 
UDINESE (Poule B) BOLOGNA (Poule B)
Coach: Mats Visser Coach: Eddy Bakker
Kevin van der Zalm Jesse Bakker
Jelle Boon Kai Kai Jin
Erik Visser Juul de Boer
Jeroen Jong Jurgen Dekker
  Joey Boon
Wedstrijdschema:
Tijd Veld Wedstrijd
10.15 uur – 10.30 uur 1 AC Milan Fiorentina
10.15 uur – 10.30 uur 2 AS Roma Parma
10.15 uur – 10.30 uur 3 Juventus Napoli
10.15 uur – 10.30 uur 4 Udinese Bologna
 
10.45 uur – 11.00 uur 1 AC Milan AS Roma
10.45 uur – 11.00 uur 2 Fiorentina Parma
10.45 uur – 11.00 uur 3 Juventus Udinese
10.45 uur – 11.00 uur 4 Napoli Bologna
 
11.15 uur – 11.30 uur 1 AC Milan Parma
11.15 uur – 11.30 uur 2 Fiorentina AS Roma
11.15 uur – 11.30 uur 3 Juventus Bologna
11.15 uur – 11.30 uur 4 Napoli Udinese
 
11.45 uur – 12.00 uur 1 1ste poule B 2de poule A
11.45 uur – 12.00 uur 2 2de poule B 1ste poule A
11.45 uur – 12.00 uur 3 3de poule B 4de poule A
11.45 uur – 12.00 uur 4 4de poule B 3de poule A
 
12.15 uur – 12.30 uur 1 Winnaar 1ste wedstrijd tegen winnaar 2de wedstrijd
12.15 uur – 12.30 uur 2 Verliezer 1ste wedstrijd tegen verliezer 2de wedstrijd
12.15 uur – 12.30 uur 3 Winnaar 3de wedstrijd tegen winnaar 4de wedstrijd
12.15 uur – 12.30 uur 4 Verliezer 3de wedstrijd tegen verliezer 4de wedstrijd

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Riva Laan, 21-06 (19 jaar)
Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Joey Boon, 23-06 (23 jaar)
Jeffrey Ruitenberg, 25-06 (30 jaar)
Isa Stosz, 25-06 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken