Teamindelingen Mixtoernooi 28 december De Banne

Teamindeling F2+ F3 + Champions League (10.00 – 11.30 uur)
 
PSV FC TWENTE
Lars Lakeman Wessel Aardse
Dion Bouwman Thijn Stammes
Mike Boon Collin Lely
Kevin Kohler Cas Klaij
Marissa vd Zalm Jort Besseling
Coach: Tim Bouwman Coach: Alain de Leth
 
FEYENOORD AZ
Daan jr. Slot Renze Boots
Michal Wojtczak bink Tijsen
Jordin Pronk Kay Kramer
Lars Bleeker Brian Appelman
Cas Huizinga Jochem Warmerdam
Coach: Jeroen Bleeker Coach: Erik Appelman
 
GRONINGEN AJAX
Sem Timmer Floris rooker
Jordy Haakman Wesley Schuitemaker
Max Verkuijl Ducati Zijp
Rick laan Milan vd Veen
Paul Boon Nick Beemster
Ibrahimi Mouad Mutapha Coach: Tom Besseling
Coach: Chris Boon
 
 
Teamindeling E2+ E3 + E4 + F1 (11.35 – 13.05 uur)
 
G.A. EAGLES SPARTA
Frank Ottens Gerko Waterink
Jasper Buis Tom Groot
Finn Schipper Tim Boon
Collin Laan Milan Schipper
Niels Mes Wouter Dekker
Coach: Alain de Leth Coach: Acco Schipper
 
RKC TELSTAR
Lence Vriend Merijn Pronk
Patrick Reus Berend Kraaneveld
Roel de Wit Timo van der Leij
Isa Stosz Max Boven
Ryan Pieters Bjorn Laan
Bryan le Blanc Coach: Niels Laan
Coach: Cindy Pieters
 
FC ZWOLLE FC VOLENDAM
Mees Verweij Ayub Abdiaziz
Stephan Hofman Twan van Dulmen
Collin de Koning Thomas Lakeman
Mika Laan Andries Duppen
Jannick Bakker Morris Laan
Coach:Tom Besseling Coach: Gerard Laan
 
 
Teamindeling D2 + D3 + E1 ( 13.10 – 15.25 uur)
 
INTER JUVENTUS
Bram Heddes Kevin vd velde
Dirk Glas Thomas hofman
Koen Groot Kai Kai Jin
Daniƫl Hofman Maarten Koster
Jesse de Wit Rick Thibaudier
Coach: Marcel de Wit Mahamed Amin Abdiaziz
  Coach: Erwin Feller
 
LAZIO AC MILAN
Erik Visser Joey Boon
Tibbe Peereboom Giel besseling
Jurgen dekker Juul de Boer
Luuk Van Dulmen Martijn Claij
Daan vd Akker Jelle Boon
Coach: Glenn Heeres Coach: Tom Besseling
 
AS ROMA NAPOLI
Jordy Kok Mike Reus
Majel Langedijk Jelle Timmer
Mees Dudink Twan Dekker
Derk Stammes Mitch Beemster
Salem Braas Stan degeling
Ryan de Wilde Sam Leijen
Coach: Theo Braas Coach: Rens Dekker
 
 
Teamindeling C1 + C2 + C3 + D1 (15.30 – 18.35 uur)
 
CHELSEA LIVERPOOL
Daan Bakker Alain de Leth
Bart van Dulmen Mark Visser
Lars Beemster Tim Laan
Simone Hand Kevin Meinders
Tom Kraaneveld Thijs Vroling
Bryan Stosz Kevin van der Zalm
Coach: Jan Beemster Coach: Kees Laan
   
WEST HAM UNITED TOTTENHAM
Nick Vriend Rick Boon
Danny van der Velde Rick Vroling
Lora Steen Huib de Boer
Joris Molenaar Nick Duppen
Max Kramer Jorn Koster
Jesse Bakker Dennis Groot
Coach: Jos Molenaar Coach: Jan Koster
   
MANCHESTER UNITED ARSENAL
Ivo Pronk Bram van Rijen
Just Bakker Ronald Laan
Frank Mol Stijn van Rijen
Rick Sunder Joris Koster
Jordi Boon Pedro Bruin
Sellin Vriend Cas Vriend
Coach: Dick Pronk Coach: Ruud Vriend
   
MANCHESTER CITY ASTON VILLA
Jurian Fijen Thijn Kuitert
Niek Boon Erwin Feller
Bas Meissen Tim Stammes
Huub van den Akker Tim Leijen
Jeremy Vreeker Joel Mantel
Jeroen Jong Coach: Erik Stammes
Coach: Sander Vreeker
 
 
Teamindeling A1 + B1 + B2 (19.00 – 22.00 uur)
 
FC BARCELONA VILLARREAL
Loek Groot Tom Besseling
Bram Kamerman Rik Besseling
Kor Mantel Chris Hoogland
Jaap Peerdeman Twan Koster
Jordy-Mike van der Leij Frits Boon
Glenn Heeres Jesse Gerritsen
 
SEVILLA REAL MADRID
Jeffrey Vis Mike Hoffer
Bart Vriend Mitch Komen
Bart Braas Niels Beemster
Rick Vriend Jelmer Vriend
Pascal Koomen Jaap van Leijen
Chris Boon Shaarajen Gajendran
 
VALENCIA ATLETICO MADRID
Marc Zwagemaker Teun Klarenbeek
Bas Koopman Christian Steenkamp
Robin Dobbelaer Jeroen Bosch
Michael v/d Akker Kenny Koster
Jeffrey Meinders Rens Kuitert
Jordy Pluymers

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 25-05-2024
Ochtend
Monique/Alex Beerepoot
Middag
Lex Groot/Joeri Sluis

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Julian Kunne, 18-05 (15 jaar)
Judith Leijen, 19-05 (52 jaar)
Rien Mohle, 19-05 (71 jaar)
Tim Groot, 22-05 (31 jaar)
Copyright © 2024 De Valken