DWB Aannemers blijft de komende vijf jaar hoofdsponsor

Het bestuur van SV De Valken laat met trots weten dat DWB Aannemers ook de komende vijf jaar de hoofdsponsor is van de vereniging en daarmee tevens de shirtsponsor van de voetbalselectie bij de senioren.

Dennis de Wit en zijn familie beleven een heel bijzonder jaar, omdat DWB Aannemers 50 jaar bestaat. Het jubileumfeest is uitbundig gevierd en daarbij werd een prachtig magazine gepresenteerd, waarin de waardering bij De Valken voor de sponsoring ook naar voren kwam met een speciaal artikel hierover.

DWB Aannemers heeft een team van gepassioneerde bouwprofessionals die gespecialiseerd zijn in nieuwbouw, renovatie en verbouw van zowel particulieren als zakelijke projecten. Met één duidelijk doel voor ogen: het verwezenlijken van bouwdromen tot in de kleinste details.

Bij de ondertekening van het sponsorcontract motiveerde Dennis de Wit zijn steun aan De Valken als volgt: “Zelf voetballen, het clubgebouw mogen bouwen, net als mijn vader dat eerder deed, dan wil je wat betekenen en bijdragen aan de club. En het zou helemaal bijzonder zijn als onze zoon Fynn met DWB op zijn shirt in het eerste zou spelen. Fynn gaat voor die kans. We gaan het allemaal met veel belangstelling volgen.”

Dank aan DWB Aannemers voor hun steun!

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Valkenfilm

Jarigen :)

Joey Boon, 23-06 (25 jaar)
Jeffrey Ruitenberg, 25-06 (32 jaar)
Isa Stosz, 25-06 (23 jaar)
Nordin van der Werff, 27-06 (19 jaar)

Hoofdsponsors

Archieven

Copyright © 2026 De Valken