Speelschema MP Kiddyworld Championsleague

Bij deze het speelschema van de kiddyworld Championsleague:
Wedstrijd 1 – 10 Februari 10:00
AC Milan – Bayern München
Barcelona – Chelsea
Inter Milan – Schalke 04
Olympic Lyon – Manchester United
Real Madrid – Arsenal

Wedstrijd 2 – 10 Februari 10:30
Arsenal – AC Milan
Bayern München – Barcelona
Chelsea – Olympic Lyon
Manchester United – Inter Milan

Schalke 04 – Real Madrid

Wedstrijd 3 – 17 Februari 10:00
AC Milan – Schalke 04
Barcelona – Arsenal
Bayern München – Chelsea
Inter Milan – Olympic Lyon
Real Madrid – Manchester United

Wedstrijd 4 – 17 Februari 10:30
Arsenal – Bayern München
Chelsea – Inter Milan
Manchester United – AC Milan
Olympic Lyon – Real Madrid
Schalke 04 – Barcelona

Wedstrijd 5 – 24 Februari 10:00
AC Milan – Olympic Lyon
Arsenal – Chelsea
Barcelona – Manchester United
Bayern München – Schalke 04
Real Madrid – Inter Milan

Wedstrijd 6 – 24 Februari 10:30
Chelsea – Real Madrid
Inter Milan – AC Milan
Manchester United – Bayern München
Olympic Lyon – Barcelona
Schalke 04 – Arsenal

Wedstrijd 7 – 10 Maart 10:00
AC Milan – Real Madrid
Arsenal – Manchester United
Barcelona – Inter Milan
Bayern München – Olympic Lyon
Schalke 04 – Chelsea

Wedstrijd 8 – 10 Maart 10:30
AC Milan – Chelsea
Inter Milan – Bayern München
Manchester United – Schalke 04
Olympic Lyon – Arsenal
Real Madrid – Barcelona

Wedstrijd 9 – 17 Maart 10:00
Arsenal – Inter Milan
Barcelona – AC Milan
Bayern München – Real Madrid
Chelsea – Manchester United
Schalke 04 – Olympic Lyon

Wedstrijd 10 – 17 Maart 10:30
Arsenal – Real Madrid
Bayern München – AC Milan
Chelsea – Barcelona
Manchester United – Olympic Lyon

Schalke 04 – Inter Milan

Wedstrijd 11 – 24 Maart 10:00
AC Milan – Arsenal
Barcelona – Bayern München
Inter Milan – Manchester United
Olympic Lyon – Chelsea
Real Madrid – Schalke 04

Wedstrijd 12 – 24 Maart 10:30
Arsenal – Barcelona
Chelsea – Bayern München
Manchester United – Real Madrid
Olympic Lyon – Inter Milan
Schalke 04 – AC Milan

Wedstrijd 13 – 31 Maart 10:00
Barcelona – Schalke 04
AC Milan – Manchester United
Real Madrid – Olympic Lyon
Inter Milan – Chelsea
Bayern München – Arsenal

Wedstrijd 14 – 31 Maart 10:30
Chelsea – Arsenal
Inter Milan – Real Madrid
Olympic Lyon – AC Milan
Manchester United – Barcelona
Schalke 04 – Bayern München

Wedstrijd 15 – 7 April 10:00
AC Milan – Inter Milan
Arsenal – Schalke 04
Barcelona – Olympic Lyon
Bayern München – Manchester United
Real Madrid – Chelsea

Wedstrijd 16 – 7 April 10:30
Chelsea – Schalke 04
Inter Milan – Barcelona
Manchester United – Arsenal
Olympic Lyon – Bayern München
Real Madrid – AC Milan

Wedstrijd 17 – 14 April 10:00
Arsenal – Olympic Lyon
Barcelona – Real Madrid
Bayern München – Inter Milan
Chelsea – AC Milan
Schalke 04 – Manchester United

Wedstrijd 18 – 14 April 10:30
AC Milan – Barcelona
Inter Milan – Arsenal
Manchester United – Chelsea
Olympic Lyon – Schalke 04
Real Madrid – Bayern München

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 01-06-2024
Ochtend
Isabel/Milan Vonk
Middag
Luca Bleeker/Opvulplek

Zie info en rooster.

Jarigen :)

Dennis Groot, 27-05 (24 jaar)
Marike de Wit, 28-05 (18 jaar)
Delano Bezuijen, 29-05 (20 jaar)
Wietse Sijm, 29-05 (32 jaar)
Charmaine Boon, 30-05 (33 jaar)
Rick Raven, 30-05 (35 jaar)
Loek Groot, 31-05 (30 jaar)
Nick Redeker, 01-06 (35 jaar)
Tim Stammes, 01-06 (25 jaar)
Copyright © 2024 De Valken