Groepsindelingen Valkendag ‘Masters’ (upd. 15-05)

GROEPSINDELINGEN MASTERS – VALKENDAG 2012 (12.30 – 14.30 uur)
 
Toelichting deelnemers:
Groep 1a en 1b starten bij spel 1, groep 2a en 2b bij spel 2 etc. (zie de plattegrond bij de ingang). Graag 10 minuten van te voren melden bij je groepsleider, deze staat bij het spel waar je gaat starten. Veel plezier!
 
Spelleiders:
Marielle Duppen Laura Mes
Marjon Appelman Bart Wisman
Rene Leijen Cindy Pieters
Marco Bakker Yvonne Hooyboer
Arienne v/d Ley Isabel de Wit
Marcel Bregman Esther Laan
Sandra Hand
 
* Om het e.e.a. toe te lichten willen wij de spel- en de groepsleiders (dus ook van de groepen 10A t/m 12B) om 12.00 uur uitnodigen voor een korte uitleg in de kantine.
 
Groep: 1A  Groep: 1B 
Groepsleider: Karim Verkuijl  Groepsleider: Carolien Warmerdam 
Max Verkuijl Jochem  Warmerdam
Brian Appelman Renske Beemster
Teus Hoogland Collin Lely
Bink Tijsen Britt Vreeker
Daan Holthuijsen Indy Beemsterboer
   
Groep: 2A  Groep: 2B 
Groepsleider: Nicole Stammes  Groepsleider: Nannette 
Kevin Kohler Ducati Zijp
Cas Klaij Jort Besseling
Cas Huizinga Milan Veen, van der
Nick Beemster Jente Dekker
Thijn Stammes Michael  Wojtczak
  Lynn Fanoy
   
Groep: 3A  Groep: 3B 
Groepsleider: Hans Pronk  Groepsleider: Nathalie Haakman 
Lars Bleeker Paul Boon
Jordin Pronk Ilse Beemster
Marissa Zalm, van der Wouter Haijma
Rick Laan Daan Jr. Slot
Iris Hooyboer Mike Boon
Ilse  Beemster Jordy Haakman
   
Groep: 4A  Groep: 4B 
Groepsleider: Hanneke Aardse  Groepsleider: Lisa Buis 
Wessel Aardse Maas  Bouman
Renze Boots Niels Mes
Tim Boon Jasper Buis
Sophie  Laan Colin Laan
Amber Hooijboer Yannick  Bakker
Finn  Schipper Colin Koning, de
Berend Kraaneveld  
   
Groep: 5A  Groep: 5B 
Groepsleider: Anja Stosz  Groepsleider: Patrick Ottens 
Anouk Bregman Wouter Dekker
Milan Schipper Lennard Kuipers
Morris Laan Frank Ottens
Sophie Bakker Stephan Hofman
Isa Stosz Andries Duppen
Dion Bouwman Roel Wit, de
Daan Wisman Twan Dulmen, van
   
Groep: 6A  Groep: 6B 
Groepsleider: Jos Timmer  Groepsleider: Niels Laan 
Sem Timmer Bjorn Laan
Ibrabimi mouad Mustapha Ryan Pieters
Wietse Leijen Marije Appelman
Max Boven Bryan Blanc, le
Mees Verweij Sem Bleeker
Timo Leij, van der Myrthe Hand
Mika Laan Stan Degeling
   
Groep: 7A  Groep: 7B 
Groepsleider: Patrick Boon  Groepsleider: Marcel de Wit 
Patrick Reus Jesse Wit, de
Mitch Beemster Daniel Hofman
Lence  Vriend Maarten Koster
Jelle Boon Jurgen Dekker
Rick Thibaudier Kevin Velde, van der
Lou Bolinger Damian Dudink
Salem Braas  
   
Groep: 8A  Groep: 8B 
Groepsleider: Esther Boon  Groepsleider: Ageeth van den Akker 
Sam Leijen Daan Akker, van de
Mike Reus Ryan Wilde, de
Rianne Appelman Juul Boer, de
Alisha Leth, de Merijn Pronk
Ayub Abdiaziz Mohamed Luuk Dulmen, van
Joey Boon Gerko Waterink
Erik Visser  
   
Groep: 9A  Groep: 9B 
Groepsleiders: Liesbeth/Mirjam  Groepsleider: Helma Dudink 
Derk Stammes Rob Wisman
Manon Bregman Koen Groot
Bram Heddes Suzanne Sijm
Mees Dudink Vlieger Bouman
Tom Groot Twan  Dekker
Rosan Speijdel  
   
Groep: 10A  Groep: 10B 
Groepsleider: Jorn Koster  Groepsleider: Simone Hand 
Kevin Zalm, van der Jesse Bakker
Giel Besseling Robin Poppes
Jolien Feller Jelle Timmer
Esther Vreeker Cas Vriend
Bryan Stosz Joel Mantel
Jeremy Vreeker Kai Kai Jin
Jorn Koster Jeroen Jong
Lisa Groot Simone Hand
Wouter  Laan Lora  Steen
   
Groep: 11A  Groep: 11B 
Groepsleider: Rick Sunder  Groepsleider: Joris Koster 
Rick Sunder Tom Kraaneveld
Pedro Bruijn Majel Langedijk
Dennis Groot Youp Hoogland
Dirk Glas Martijn Kooi
Max Kramer Thomas Hofman
Thijs Vroling Kevin Meinders
Tim Leijen Jordi Boon
Joris Molenaar Joris Koster
   
Groep: 12A  Groep: 12B 
Groepsleider: Isabel Koomen  Groepsleider: Tim Stammes 
Mohamed  Abdiaziz Mohamed Danique Boots
Floor Dudink Nick Duppen
Lars Beemster Kaya Marsen
Stijn Rijen, van Tim Laan
Isabel Koomen Demi Laan
Huub Akker, van den Tim Stammes
Esmee Speijdel Thijn Kuitert
Huib Boer, de Jan Langedijk
Frank Mol  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archieven

Afgelastingen

geen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Jarigen :)

Jesse de Wit, 22-06 (22 jaar)
Joey Boon, 23-06 (23 jaar)
Jeffrey Ruitenberg, 25-06 (30 jaar)
Isa Stosz, 25-06 (21 jaar)
Copyright © 2024 De Valken